Horoskopi un mistika
Horoskopi

Saderīgi seksuālajās vēlmēs? Kādas Svaru sievietei attiecības ar vīriešiem0

Foto:Pexels

Šogad Saule caur Svaru zodiaka zvaigznāju iet no 23. septembra plkst. 4.54 līdz 23. oktobra plkst.14.22.

Tāpēc ir īstais brīdis atgādināt, kāda ir Svaru zodiaka zīmes sievietes partnerattiecību saderība ar visiem 12 zodiaka zīmju vīriešiem.

Ar Aunu. Pretpolu attiecības

No malas šīs attiecības izskatās vairāk nekā dīvainas un nerada iespaidu, ka viņiem būtu kaut kas kopīgs. Tomēr Svaru sievietei un Auna vīrietim ir vajadzīgas pastāvīgas pārmaiņas, jo rutīna viņiem abiem šķiet biedējoša. Šajās attiecībās ir gan kaislības, gan ambīcijas, gan vēlme teikt galavārdu. Pašpārliecinātajam Aunam un pretrunīgajai Svaru zīmes sievietei spilgtas emocijas ir nepieciešamas. Savstarpējās attiecībās viņi gluži vienkārši atrodas sev ierastajā vidē, ko citi nespētu izturēt.

Ar Vērsi. Attiecības, lai izbaudītu dzīvi

Šo abu zīmju pārstāvji ir dzīves baudītāji. Prasība pēc komforta un ērtībām satuvina Vērša zīmē dzimušo vīrieti ar juteklisko Svaru zīmes sievieti. Viņiem abiem patīk gardas maltītes un skaistas lietas, abi ir izsmalcināti arī seksuālajās attiecībās un prot viens otram sagādāt baudu. Tas viss ļauj izveidot stabilas, harmoniskas un ilglaicīgas attiecības. Šo zodiaka zīmju cilvēkus saista ne vien prasme strādāt, lai nodrošinātu stabilitāti it visā, un ikdienas rūpes, bet arī prasme gūt no dzīves prieku pat šķietamos sīkumos.

Ar Dvīni. Spoguļattēla attiecības

Dvīņu zīmes vīrietis nav no tiem, kas steidzas nodibināt ģimeni, taču ar Svaru zīmē dzimušu sievieti tas varētu notikt. Dvīņu zīmes vīrietis sava rakstura dēļ labāk izprot Svaru sievietes spējās garastāvokļa maiņas un pretrunīgās jūtu izpausmes. Tieši abpusējas izpratnes dēļ Svaru sievietes un Dvīņu vīrieša laulībai ir perspektīva. Lai attiecības būtu ilglaicīgas, tās nedrīkst atstāt pašplūsmā, bet par tām visu laiku ir jārūpējas, jo citādi tajās būs vairāk rūgtuma nekā prieka. Viņi labāk sapratīsies kā draugi nekā vīrs un sieva.

Ar Vēzi. Riņķa danča attiecības

Vēža zīmē dzimis vīrietis ir piesardzīgs, bet Svaru zīmē dzimusi sieviete – pretrunīga, kas pati palaikam nezina, ko grib, un tieši tāpēc Vēža un Svaru savienība sastopama samērā reti. Abu neizlēmība var ietekmēt visu viņu kopējo dzīvi. Viņi mēdz aizrautīgi apspriest plānus, taču pie realizācijas neķeras neviens, kaut gan tas rada daudz grūtību gan darbā, gan sadzīvē. Turklāt neizlēmībā viņi vaino viens otru. Taču abi partneri vēlas nopietnas attiecības, un, ja viņi līdz laulībām nonāk, var palikt kopā ilgus gadus.

Ar Lauvu. Kaislību attiecības

Gan Lauvas vīrietis, gan Svaru sieviete ir ļoti neatkarīgas personības, kas arī pēc kāzām negrasās atteikties no personiskās brīvības. Lauvas vīrietim un Svaru sievietei ir lieliska seksuālā saderība, viņiem divatā ir interesanti un labi, viņi prot priecāties par otra sasniegumiem, taču abu partneru emocionalitāte padara viņu laulību diezgan nestabilu. Parasti Lauvas zīmes vīrietis un Svaru zīmes sieviete nav spējīgi izveidot ilgstošas savstarpējās attiecības. Izņēmums ir tad, ja Lauvam šī vairs nav pirmā laulība.

Ar Jaunavu. Attiecības ieraduma vai izdevīguma dēļ

Kaut gan Jaunavas vīrietim un Svaru sievietei ir savstarpējas simpātijas un pievilkšanās, diemžēl šā pāra attiecības optimismu neizraisa. Kad runa ir par pilnskanīgu ģimeni, ar savstarpēju pievilcību vien ir par maz. Svaru zīmes sievietei gribas būt neatkarīgai, tāpēc ar laiku laulības saites ar racionālo Jaunavas vīrieti viņai var kļūt nomācošas. Svaru sievietei ar Jaunavas vīrieša stabilitāti un uzticību vien ir par maz. Tā kā Svaru sievietes reti pieņem nopietnus lēmumus, tad šo abu laulība var pastāvēt inerces un ieraduma dēļ.

Ar Svariem. Līdzīgo attiecības

Pretrunīgie Svari partnera personā iegūst savu otro “es”. Otra partnera domas, jūtas un tieksmes abiem ir saprotamas, taču nevajag aizmirst, ka arī viņu emocijas ir vienlīdz spēcīgas. Viņiem ir arī lieliska seksuālā saderība. Sadzīvē pārspīlētas emocijas bieži noved pie konfliktiem, kas gan reti sasniedz kritisko līmeni – apdomīgajiem Svariem vajag ļoti nopietnu iemeslu, lai izšķirtos par attiecību pārtraukšanu. Divu Svaru savienībai ir visi priekšnoteikumi būt ilgstošai un stabilai, ja viņi iemācās atrast kompromisu.

Ar Skorpionu. Attiecības kā mācībstunda

No vienas puses, viņiem ir lieliska seksuālā saderība, no otras, jūtīgajiem Svariem nav viegli sadzīvot ar skarbo, straujo un pat karstgalvīgo Skorpionu. Viņš ar savu dzēlīgo asprātību, greizsirdību un nekontrolējamiem dusmu uzliesmojumiem var Svariem likt ciest un pat novest līdz attiecību saraušanai. Ja Skorpiona vīrietis iemācīsies apvaldīt savu emocionālo dabu, parādīsies viņa daudzās pozitīvās īpašības – atbildības sajūta, izlēmīgums, godīgums un Svaru zīmē dzimušai sievietei viņš kļūs par ideālu vīrieti.

Ar Strēlnieku. Attiecības, kurām ir vajadzīgs laiks

Svaru zīmes sieviete un enerģiskais Strēlnieks parasti veiksmīgi atrod kopēju valodu un ir labi partneri. Viņi ir saderīgi arī savās seksuālajās vēlmēs. Svaru sieviete kā neviens cits spēj izprast Strēlnieka vīrieti, bet viņš savukārt nediktē noteikumus partnerei. Abi partneri parasti nesteidzas saistīties ar ģimenes saitēm, taču pēc kāda laika laulība ir pilnīgi iespējama. Dzīvesbiedri viens uz otru nekādu spiedienu neizdara, viņi abi prot piekāpties un atrod kompromisus, kas dod labu iespēju izveidot harmonisku ģimenes dzīvi.

Ar Mežāzi. Teju ideālas attiecības

Svaru zīmē dzimusī sieviete sajūsminās par Mežāža zīmē dzimušā vīrieša izlēmību, stabilitāti un neatlaidību, bet Mežāzis spēj mierīgi uztvert Svaru sievietes mainīgo noskaņojumu, cienot viņas izsmalcinātību un sievišķīgumu. Viņi abi prot atrast kopēju valodu, viens otru atbalstīt nelaimē un spēj izveidot sirsnīgas un harmoniskas attiecības. Arī šajā savienībā ir savi zemūdens akmeņi, tomēr Mežāzis un Svari ir spējīgi kopīgiem spēkiem atrisināt radušos problēmu un pārvarēt šķēršļus dzīves ceļā.

Ar Ūdensvīru. Attiecības, kurās necieš nosacījumus

Saistītie raksti

Ūdensvīra zīmes vīrietis un Svaru zīmes sieviete prot novērtēt ne tikai miesīgas baudas, bet arī romantisko vidi, kas ir šo baudu sastāvdaļa. Viņu attiecības var kļūt gan jutekliskas, gan kaislīgas un romantiskas. Noslēgt laulību viņi parasti nesteidzas, bet, ja nu ģimene tomēr tiek oficiāli nodibināta, katrs no viņiem patur sev zināmu brīvību. Laulībā abu starpā mēdz notikt vētraini strīdi un tikpat dedzīga izlīgšana, taču šāda situācija viņus parasti apmierina un reti kad noved līdz attiecību pārtraukšanai.

Ar Zivīm. Sarežģītas attiecības

Šī ir diezgan sarežģīta savienība, kurā partneriem dažkārt grūti izprast vienam otru. Svariem un Zivīm ir laba seksuālā saderība un iedzimts talants saskatīt skaisto visās tā izpausmēs. Abi kopā viņi lieliski prot pavadīt laiku. Svaru sieviete bieži nav mierā ar Zivju zīmes vīrieša nepraktiskumu un viņa nevēlēšanos dzīvi pakārtot konkrēta mērķa sasniegšanai. Turpretī Zivju vīrietis pārmetumus uzklausa klusējot un pacietīgi norijot aizvainojumu. Attiecības dažkārt kļūst noturīgākas, ja partneri nesteidzas noslēgt laulību.

LA.lv