Horoskopi un mistika
Horoskopi

Vēža astroloģiskais portrets. Sirsnīgs, jūtīgs, noslēpumains 0

Gata Šļūkas zīmējums

Saule caur Vēža zodiaka zvaigznāju iet no 21. jūnija plkst. 7.24 līdz 22. jūlijam plkst. 18.15.

Vīrietis – VĒZIS

Runājot par vīrieti Vēzi, jāatceras, ka pretrunas raksturā izraisa Mēness fāžu maiņas, no kurām Vēzis ir ļoti atkarīgs. Ārēji viņš var būt rupjš un dzestrs, tomēr viņa maigajā mīlošajā sirdī vienmēr atradīsies vieta līdzcietībai un līdzjūtībai. Būdams jūtīgs un viegli aizvainojams, tādos brīžos viņš noslēdzas sevī un klusēdams pārcieš aizvainojumu. Taču sliktais noskaņojums ātri pāriet, skumjas nomaina prieks. Bet viņš savu sirdi neatver pirmajam pretimnācējam. Pat viņa labākie draugi bieži neko daudz par viņu nezina.

No bērnības Vēzim ir tieksme uz naudu. Viņu nevar dēvēt par skopu, taču izšķērdētājs arī nav. Par augstas kvalitātes lietu Vēzis gatavs dārgi samaksāt tāpēc, ka piekrīt principam: “Neesmu tik bagāts, lai pirktu lētas lietas.” Vēzim nepatīk sportiska tipa apģērbs, tāpēc priekšroku dod korektam lietišķam uzvalkam, kas pirkts prestižā veikalā.

Vēzis savu izredzēto pastāvīgi salīdzinās ar savu māti un viņas māju – ar vecāku māju, jo pieradis pie siltuma, omulības un maiguma savā ģimenē, pieprasīs to arī no sievas. Viņš nākamajai sievai izvirza augstas prasības, tādēļ bieži vien paiet gadi, pirms izvēlas sev īsto, jo baidās kļūdīties. Neveiksmīgas laulības var izsist viņu no līdzsvara uz ilgiem gadiem. Toties tad, kad viņš beidzot izvēlējies sev līgavu, cels to vai debesīs un apbērs ar dāvanām. Kļuvusi par Vēža sievu, neiedomājieties izmest viņa veco džemperi vai mīļās lietiņas.

Kā tēvs Vēzis ir lielisks – daudzas mātes nevar lepoties ar līdzīgu attieksmi un uzticību saviem bērniem. Viņam piemīt neierobežota pacietība, patiesa ieinteresētība visās lietās, nelaimēs, uztraukumos un priekos, kas attiecas uz viņa bērniem.

Ja vēlaties iekarot Vēža sirdi, nāksies apbruņoties ar pacietību. Mūzika, izsmalcināta uzvedība, skaisti tērpi, dārgas (ne pārāk asas) smaržas un izturēšanās maigums ir tas, kas spēj piesaistīt un noturēt viņa uzmanību.

Sieviete – VĒZIS

Iepazīstoties būs grūti saprast, kāda viņa ir: maiga, mīlīga meitene vai mežonīgs zvēriņš. Pat nodzīvojot kopā ar viņu daudzus gadus, jūs nesaņemsiet atbildi uz šo jautājumu. Visticamāk, viņā apvienots gan viens, gan otrs un vēl mazliet trakumiņa un romantisma. Sastopamas divu tipu sievietes Vēži: vienas – maigas, sievišķīgas, mīlošas un pacietīgas, otras – pārāk pieglaimīgas un mērķtiecīgas. Ja otras būs jūs izraudzījušas un sagrābušas savās rokās, varat būt drošs, ka tas uz visiem laikiem.

Izvēloties sev Vēzi par partneri, atcerieties, ka viņu nedrīkst kritizēt, izsmiet un atraidīt. Viņas klātbūtnē nestāstiet anekdotes par sievasmātēm, jo viņa par to var apvainoties. Un visbeidzot – netinciniet viņu par pagātni, jo Vēzim vienmēr būs noslēpumi, kuros tā negribēs dalīties ar citiem.

Sieviete Vēzis vēlas divdesmit reizes dienā dzirdēt no jums, cik viņa ir skaista, mīļa un čakla un kā jūs viņā joprojām esat iemīlējies. Vienmēr novērtējiet viņas gatavoto ēdienu.

Virtuve Vēzim ir vismīļākā (pēc bērnistabas) vieta mājā. Vīrieši noteikti novērtēs pēc nopelniem šo viņas lielisko īpašību. Un svarīgi ir atcerēties paslavēt viņu par gatavoto maltīti.

Vēzis pēc dabas ir īpašnieks un, kaut ko uzskatīdams par savu, nekad citam neatdos. Viņa reti kļūst par kompānijas dvēseli, jo jūtas glabā saviem tuvākajiem un ģimenei.

Neraugoties uz savu romantismu, viņa ir praktiska. Viņu nevar saukt par skopu, taču par taupīgu gan. Ar izcilu godbijību izturas pret lietām, ko mantoja no saviem senčiem vairākās paaudzēs. Sadzīves lietās viņa nav cīnītāja. Tomēr, ja tuvākajiem draud briesmas, viņa spēj paveikt tik varonīgas lietas, par kurām citā laikā pat domāt baidītos.

Saistītie raksti

Ja kaut kas notiek ne tā, kā viņa to vēlas, tad klusībā paraudās un pacietīgi gaidīs, lai viss normalizējas pats no sevis. Ja jūtat, ka viņa ieraujas sevī, centieties novirzīt viņas uzmanību no smagajām domām, stāstiet tai par savu mīlestību. Vēzis novērtēs uzmanību, mīļumu un rūpes.

Kļūstot par māti, sieviete tiktāl veltī sevi bērniem, ka jums liekas, ka esat aizmirsts, tomēr drīzumā attiecības nostabilizējas un visi saņem siltumu un uzmanību vienādās daļās.

 

LA.lv