Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops Zivīm: Vairāk vērotājas nekā runātājas 0

Foto – Shutterstock

Saule caur Zivju zodiaka zvaigznāju iet no 18. februāra plkst. 13.31 līdz 20. martam plkst. 12.29. Ko par pasauli un sevi domā Zivis?

Zivju zīmē dzimušie pēc dabas vairāk ir vērotāji nekā runātāji. Viņi necenšas sev piesaistīt uzmanību, toties no malas vēro notiekošo un tāpēc pamana to, kas citu acīm paslīd garām nepamanīts. Apveltīti ar labu intuīciju un prasmi klausīties. Tas ļauj viņiem būt labiem psihologiem komunikācijā ar citiem cilvēkiem, tāpēc daudzi uztic viņiem savus noslēpumus. Savas vērtības aizstāvēs ar degsmi un auna spītību. Ja būs vajadzīgs, liks lietā zināšanas un pašu rīcībā esošo informāciju, lai aizstāvētu savas intereses.

Labprāt palīdz ģimenes locekļiem un radiniekiem veidot stabilu pamatu zem kājām. Ar ģimenes locekļiem labprāt pārrunā dažādas ikdienišķas lietas un jaunumus, bet pārāk neiedziļinās viņu problēmās, jo sava dzīve ir svarīgāka nekā apkārtējo. Ar gādību un mīlestību izturas pret bērniem un cilvēkiem, ko mīl.

Dažkārt pat nepamana, ka paši apkārtējos ir izlaiduši. Tad Zivis dusmojas uz visiem pēc kārtas, draud vairs nepalīdzēt un pasaka par katru, ko domā. Kādu laiku draudi tiek izpildīti, līdz dusmas norimstas, bet nodarītais tomēr netiek aizmirsts. Ja Zivis ir atradušas vaļasprieku, kas patīk, tad tas ir uz visu dzīvi.

Attiecībā uz darbu Zivīm ir sava filozofija: vai nu dari labi, vai nedari nemaz. Kvalitāte ir galvenais vērtības mērs, un paša vārds ir kvalitātes garantija. Attiecībās ar partneriem gan privātajā dzīvē, gan darbā mēdz būt sīkumaini un prasīgi, kaut paši ne vienmēr dara to, ko no citiem prasa. Attiecībā uz citu vērtībām ņem palīgā diplomātiju, sakot: “Darīsim tā, lai visiem ir labi un visi būtu apmierināti ar rezultātu.” Zivis labprāt interesējas par dabas zinātnēm, psiholoģiju, vēsturi, arheoloģiju, arī par ezotēriku un okultismu.

Ja Zivīm ļautu darīt, ko grib, tad viņas labprāt ceļotu un iepazītu pasauli, tādas vietas, kur līdz mūsdienām vēl ir saglabājusies dabiskā vide, vietējo kultūra un paražas. Draugu nav daudz, bet tie, kuri ir, ir uz mūžu. Par draugiem sauc tos, kuri pierādījuši, ka uz viņiem var paļauties gan priekos, gan grūtā brīdī. Paši sev visbiežāk pārmet, ka sapņu un ieceru ir tik daudz, bet īstenotas tikai dažas. Zivīm ir sajūta, ka laiks skrien nežēlīgi ātri un vienkārši nav iespējams visu paspēt, tāpēc ik pa brīdim uznāk skumjas par nerealizētiem sapņiem.

 

LA.lv