Horoskopi un mistika
Horoskopi

Pastiprināsies intuīcija! Planētu ietekme, kad Saule atrodas Zivju zvaigznājā0

Foto – Fotolia

Saule caur Zivju zodiaka zvaigznāju iet no 19. februāra plkst. 1.04 līdz 20. marta plkst. 23.58.

No 19. februāra līdz 20. martam Saule atradīsies Zivju zodiaka zvaigznājā. Tas nozīmē, ka šajā laikā cilvēki mēģinās izprast, kas pašiem ir svarīgāk. Ikdienas solī iezagsies laiskums un vēlme plūst pa straumi – daži to sauks par slinkumu, citi – par vitamīnu trūkumu organismā. Aktuāli būs jautājumi par organisma attīrīšanu un stiprināšanu. Pastiprināsies intuīcija, tāpēc piemērots brīdis dažādām garīgajām praksēm.

Pilnmēness būs 19. februārī plkst. 17.53. Jauns Mēness cikls sākas 6. martā plkst. 18.04 Zivju zodiaka zvaigznājā.

No 24. janvāra līdz 10. februārim Merkurs atradīsies Ūdensvīra zvaigznājā – tas ļaus cilvēkiem būt asprātīgākiem un pasmaidīt par komisko nopietnajā. Pastiprinās interesi par jaunām tehnoloģijām, izgudrojumiem un arī vēlmi ceļot. 10. februārī Merkurs pāries uz Zivju zvaigznāju. Tā ietekmē cilvēkiem grūtāk būs noformulēt savas domas, tāpēc var rasties dažādi pārpratumi. Situācija kļūs vēl sarežģītāka no 5. līdz 28. martam, kad Merkurs būs retrogradā stāvoklī. Šajā periodā būs grūtāk koncentrēties, daudzas lietas aizmirsīsies, cilvēki kļūs izklaidīgāki, tāpēc šis nav piemērots laiks darījumiem, pirkšanai un pārdošanai, kā arī jaunu līgumu slēgšanai.

Februārī Venera būs Mežāža zvaigznājā, tas savukārt radīs interesi par klasiskām vērtībām un visu, kas ir izturējis laika pārbaudi. 1. martā Venera pāriet uz Ūdensvīra zvaigznāju – klasisko nomainīs avangardiskais. Patiks viss, kas spēj radīt viegluma un brīvības sajūtu. Katrs vēlēsies būt pamanāms un atšķirīgs no citiem, tāpēc uzmanību izpelnīsies autordarbi gan mākslā, gan sadzīves jomās.

Līdz februāra vidum Marss vēl būs Auna zvaigznājā, pastiprinot katrā mītošo cīņas garu un vēlmi cīnīties par savu taisnību, tāpēc jācenšas atturēties no spontānas rīcības emociju uzplūdā. 14. februārī Marss ieies Vērša zvaigznājā. Aktuāli kļūs nekustamā īpašuma jautājumi, tirdzniecības paplašināšanas iespējas ārpus valsts robežām, kā arī darījumi ar vērtslietām un akcijām. Katrs vēlēsies saņemt vairāk.

Jupiters turpinās savu ceļu pa Strēlnieka zvaigznāju un līdz 14. februārim atradīsies Strēlnieka zīmes otrajā trešdaļā, tas nozīmē, ka nāksies pārskatīt ne vienu vien iepriekš pieņemtu lēmumu. Cilvēkus interesēs kvalitāte un attieksme. Februāra otrajā pusē un martā Jupiters būs Strēlnieka zīmes trešajā trešdaļā – tas aktualizēs jautājumus par kompetences atbilstību ieņemtajam amatam, reliģijas un izglītības atbilstību mūsdienu prasībām un jaunatnes vispusīgu izglītošanu.

Saturns turpina savu kustību pa Mežāža zīmes otro trešdaļu. Vairāk tiks vērtēti un vētīti kompetences jautājumi un profesionālā pieredze ieņemamajam amatam. Janvāra otrajā pusē aktivizēsies oponenti, un tad pieņemt lēmumus būs daudz sarežģītāk.

LA.lv