Hosam divi vārti, “Dinamo” uzvar Ņižņekamskā 0

Rīgas “Dinamo” svētdien KHL mačā Ņižņekamskā papildlaikā ar 2:1 pārspēja “Ņeftehimik”.

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Abus vārtus rīdziniekiem guva Marsels Hosa, divas piespēles Sandim Ozoliņam, bet vārtos teicami darbojās Mikaēls Telkvists, atvairot 28 no 29 metieniem.

“Dinamo” vakardienas pretinieki no Ņižņekamskas pēdējās astoņās spēlēs bija izcīnījuši vienu uzvaru un austrumos noslīdējuši 11. vietai, no izslēgšanas spēļu zonas atpaliekot par 16 punktiem.

Par spīti tam mājiniekiem lielāko mača daļu piederēja pārsvars. Otrā perioda sākumā “Ņeftehimik” vadībā izvirzīja Maksims Truņevs, kurš šo sezonu sāka Vladivostokā, turpināja Jaroslavļā, bet nu jau desmit mačus ir Ņižņekamskā un šie viņam pirmie vārti šosezon. Izlīdzinājumu izdevās panākt 37. minūtē, kad Sandis Ozoliņš vārtu priekšā labi atrada Marselu Hosu, kurš guva vārtus ar nūjas neērto pusi.

Otrā perioda beigās par sitienu ar celi 5+20 minūšu noraidījumu saņēma “Dinamo” aizsargs Arvīds Reķis, bet vēlāk trešajā periodā uz ģērbtuvēm tika aizsūtīts arī Georgijs Pujacs. Abus lielos noraidījumus “Dinamo” izdevās izturēt un pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1.

Pamatlaika izskaņā mājinieki pārkāpa noteikumus pret Kailu Vilsonu un pagarinājumā sekojošajā vairākumā Hosa no “sava punkta” guva uzvaras vārtus – 2:1.

Dinamo” ar 40 spēlēs iegūtiem 72 punktiem pacēlās uz ceturto vietu Rietumu konferencē un nākamo spēli aizvadīs otrdien Magņitogorskā pret “Metallurg”.