×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
9. jūlijs, 2015
Drukāt

“Hotel Bergs”: atrodot pareizo nišu, Latvijā var attīstīt perspektīvu biznesu

Foto - LETAFoto - LETA

Viesnīcas "Hotel Bergs" lauku rezidence Rūmenes muiža.

Atrodot pareizo nišu, Latvijā ir iespējams attīstīt perspektīvu biznesu, ceturtdien sanāksmē, kurā otrā Pasaules Latviešu ekonomikas un inovāciju foruma priekšvakarā ārvalstu dalībnieki iepazīstas ar Latvijas ekonomikas aktualitātēm, sacīja viesnīcas “Hotel Bergs” valdes priekšsēdētājs Aleksis Karlsons.

“Es šeit dzīvoju jau deviņus gadus, nolēmu šeit palikt, neskatoties uz ekonomisko krīzi. Te ir iespējas biznesam, ja atrodi pareizo nišu – tad tiešām var attīstīties,” pauda Karlsons, piebilstot, ka Latvija ir arī fantastiska vieta, kur veidot ģimeni.

Tostarp viņš norādīja, ka veidojot biznesu, ir svarīgi saprast, kas ir lielākie izaicinājumi un šķēršļi biznesa izveidošanai un attīstībai. Pēc Karlsona teiktā, izaicinājums ir gan drošība, gan Krievija ietekme, bet kā lielāko izaicinājumu “Hotel Bergs” valdes priekšsēdētājs atzīmēja – valdības un sabiedrības attiecības un likumu ietekmi uz biznesu.

“Latvijas diasporai jādomā, kā mēs veidojam sadarbību, lielākais izaicinājums, kas apdraud biznesu, ir interešu konflikti, korupcija, tiesu sistēmas darbība,” klāstīja Karlsons.

Tāpat Karlsons sacīja, ka nedrīkst aizmirst uzraugošo un tiesībsargājošo institūciju nozīmi, lai uzņēmēji varētu darboties, ievērojot godīgus noteikumus.

Otro Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forumu rīko Pasaules Brīvo latviešu apvienība kopā ar Ārlietu ministriju. Pirmais Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums notika 2013.gadā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+