×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
28. janvāris, 2016
Drukāt

Huligāns no Latvijas lidostā saceļ paniku; viņam paveicies, ka nav nošauts (5)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Latvijas valstspiederīgais Lielbritānijā notiesāts uz gadu cietumā par to, ka viņš Londonā Stanstedas lidostā sacēlis paniku, paziņojot, ka ir terorists, vēsta laikraksts “The Daily Express”.

31 gadu vecais Stepans Bereznojs lidostā bija piegājis pie kāda darbinieka un teicis viņam, ka ir terorists. “Es vēlos paziņot, ka esmu terorists, un es jūs visus uzspridzināšu,” teicis Bereznojs.

Kad šokētais darbinieks vīrietim pārjautājis, Bereznojs devies uz priekšu, nokritis ceļos un skandējis: “Allah, Allah.”

Bereznojs 22.novembra vakarā bija ielidojis Londonā no Rīgas, kur svinējis valsts svētkus. Vīrietis bijis alkohola reibumā. Pirms lidojuma viņš izdzēris 0,7 litrus brendija, kā arī turpinājis lietot alkoholu lidmašīnā.

Tiesā tika norādīts, ka saistībā ar “Islāma valsts” terorisma draudiem pret izteikumiem par terorismu ir daudz saspringtāka attieksme. Bereznojam esot paveicies, ka viņš nav ticis nošauts.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Taa nav taisniiba! Cilveeku ne par ko ieseedinaaja!

  2. Tādus ir pareizi nošaut bez svārstīšanās, sabiedriskā drošība ir daudzkārt svarīgāka par garīgi kropla indivīda dzīvību.
    Bojāra sarīkotā eksperimentā, lielveikalā divi noliek somas, noklāj zemē segu un klanoties un kautko murmulējot sāk vicināt rokas, – gaidīju kad iejauksies policija un frīkus apguldīs uzsitot ar elektrošokiem, taču tas nenotika.
    Šāda iecietība ar aizdomīgai uzvedībai novēlotu pretdarbību var sabiedrībai daudzas dzīvības maksāt.

  3. Bereznojs -tipisks latvietis, ja nekļūdos.

  4. Tas nav Latvietis! Krievs

Draugiem Facebook Twitter Google+