×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
17. aprīlis, 2014
Drukāt

Huligānu uzbrukumā pēc spēles piekauta “Metta” futbola skolas izpilddirektore

Foto - fsmetta.lvFoto - fsmetta.lv

Prezidents: - Ģenerālsekretārs: Ģirts Mihelsons Izpilddirektore: Maira Mihelsone Vecākais treneris: Andris Riherts

Huligānu uzbrukumā pēc Latvijas “SMScredit.lv Virslīgas” futbola čempionāta spēles trešdien cietusi “Metta” futbola skolas izpilddirektore Maira Mihelsone.

Trešdien notikušajā spēlē “Metta”/”Latvijas Universitātes” komanda “Skonto” hallē Rīgā ar 1:3 zaudēja valsts vicečempioniem “Skonto”.

Huligānu uzbrukums tika veikts pret “Metta”/LU vienības atbalstītājiem un pārstāvjiem, starp kuriem bija Mihelsone. Tas notika brīdī, kad komandas atbalstītāji ar komandas atribūtiku rokās devās uz automašīnu.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja “Metta” futbola skolas ģenerālsekretārs un valdes priekšsēdētājs Ģirts Mihelsons, uzbrukums veikts no mugurpuses, metot cietušajām personām ar pudelēm un nogāžot viņus uz zemes, kur cietušie saņēmuši daudzus sitienus un spērienus, tostarp galvas rajonā.

“Visi esam šokā. Šķita, ka uzbrucēji pat nedomāja apstāties un nelikās ne zinis, ka sit guļošu sievieti. Ja apkārt nebūtu saskrējis cilvēku bars un viņus izšķīris, varēja būt vēl trakāk,” pauda Mihelsons, kurš izteica pateicību par laicīgu policijas un ātrās palīdzības ierašanos. “Pirmās domas bija ļoti nelāgas, bet tagad šķiet, ka Dievs viņus ir pasargājis. Cietušie jau jūtas labāk un ir tikuši sveikā ar sasitumiem.”

Par notikušo oficiāli ir informēti policijas pārstāvji, kas pašlaik nodarbojas ar liecību savākšanu un meklē vainīgās personas.

Mihelsons uzsvēra, ka šādiem notikumiem futbolā nav vietas, jo citā situācijā līdzīgam uzbrukumam var tikt pakļauts arī kāds bērns. Viņš aicināja darīt visu iespējamo, lai vainīgie tiktu saukti pie atbildības.

Notikušo nosodījuši arī “Skonto” kluba pārstāvji, kamēr tā fanu klubs “H-Side” kategoriski noliedz savu saistību ar uzbrukumu, uzsverot, ka huligānu vidū nav bijuši fanu kluba biedri.

Mihelsons norādīja, ka notikušais nav tieši attiecināms uz “Skonto” klubu un tā līdzjutējiem, jo uzbrucēji acīmredzot bijuši prasti huligāni, kurus futbols neinteresē.

Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Guntis Indriksons ceturtdien notikušajā federācijas kongresā asi nosodījis šo incidentu un uzsvēris, ka LFF sadarbībā ar abiem klubiem un tiesībsargājošajām iestādēm darīs visu iespējamo, lai šo jautājumu risinātu, bet par nodarīto kaitējumu atbildīgajām personām tiktu piemērots attiecīgs sods.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+