×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
26. janvāris, 2017
Drukāt

Humorists Jurijs Gaļcevs ar unikālo “Koncertu savējiem” viesosies Rīgā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

7. februārī Rīgas Kongresu namā ar šova programmu divos cēlienos “Koncerts savējiem” viesosies viens no vispazīstamākajiem mūsdienu estrādes humoristiem, A. Raikina Estrādes teātra mākslinieciskais vadītājs, nopelniem bagātais KF mākslinieks Jurijs Gaļcevs un viņa skatuves kolēģi.

Nosaukums “Koncerts savējiem” nav izvēlēts nejauši – katram šīs izrādes skatītājam rodas sajūta, ka viņš nokļuvis uz tikšanos ar sev tuviem draugiem, kas viesmīlīgi sagaida vecos paziņas. “Koncerts savējiem” vienmēr ir improvizācija, tā programma nekad neatkārtojas. Tajā obligāti tiek iekļauti visu mūsdienu estrādē pastāvošo žanru numuri, no parodijas līdz plastiskām etīdēm. Publikai ir iespēja gan skatīt numurus, kas jau kļuvuši par Krievijas humora klasiku, gan kļūt par pirmajiem skatītājiem, kas noskatīsies pirmizrādes priekšnesumus, kam, visticamāk, arī būs ilgs skatuves mūžs. Tieši tāda daudzveidīga priekšnesumu palete arī padara “Koncertu savējiem” par vienu no vispieprasītākajām izrādēm A. Raikina Estrādes teātra afišā, uz kuru biļetes vienmēr ir izpirktas.

Jurijs Gaļcevs iznāks uz skatuves, lai priecētu publiku ar dzirkstošu talantu, kurā apvienota pievilcība, ekscentriskums, inteliģence, muzikalitāte. Šodien Jurijs Gaļcevs ir spīdošs komiķis, estrādes un klaunādes aktieris, viens no vispopulārākajiem humoristiem Krievijā. Viņš nebeidz pārsteigt publiku, katru reizi uz skatuves pasniedzot kaut ko jaunu un negaidītu, izvirza sev un draugiem, profesijas kolēģiem, uzdevumu attīstīt aizmirstus un nepieprasītus estrādes žanrus. Viņa draugi un kolēģi – Jurijs Mihaiļiks, Igors Jaroševičs – pārvalda gan klaunādi, gan oriģinālo žanru, gan vokālo mākslu, māk sacerēt trāpīgu parodiju, bet pateicīgais skatītājs, no sirds izsmējies, aizdomājas par nopietnām lietām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+