Mobilā versija
+3.6°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
17. decembris, 2015
Drukāt

Humors Saeimā jeb kā Rubika dēls par “nacionāli” kļuva (4)

Kadrs no videoKadrs no video

Pirms pieņemt lēmumus ceturtdienas Saeimas sēdē, nācās izsludināt tās pārtraukumu. Pārsteigumu radīja balsošanas rezultāti. No vienas puses, tas nebūtu nekas īpašs – deputātu lēmumi reizi pa reizi ir diezgan neparasti, taču šoreiz elektroniskie balsojumi liecināja, ka virkne deputātu negaidīti mainījuši politisko piederību, vēsta LNT Ziņas.

Balsošanas sistēma nodrošina to, ka redzams, kā balsojis katrs deputāts un kāda ir viņa pārstāvētā partija. Ceturtdienas balsošanas rezultāti liecināja, ka deputāti masveidā mainījuši partijas.

Piemēram, Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis kļuvis par opozīcijā esošās Saskaņas deputātu, bet Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars iestājies Vienotībā. Vairums deputātu to uztvēra ar humoru.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Labākā koalīcija-NA +Saskaņa! Katrs dara savu darbu, otra darbā nejaucas, miers mājās. Būtībā abas partijas no viena cauruma iznākušas!Varu saderēt, ka abas čekas maisos blakus mīļi dus!

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (39)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+