Apbrīno

“Hurts” Baltijā iesildīs lietuvieši “Deeper Upper” 16

Publicitātes foto

Kļuvis zināms, ka pirms abiem “Hurts” Baltijas koncertiem (9. novembrī Rīgā un 10. novembrī Viļņā) uzstāsies lietuvieši grupa “Deeper Upper”. Šo apvienību izvēlējās “Hurts” menedžments, kopā ar Baltijas valstu mūzikas profesionāļiem un bobe.me, atlasot no vairāk nekā 30 iesūtītajiem pieteikumiem.

Atgādinām, ka septembra beigās tika izsludināts konkurss par iespēju uzstāties pirms “Hurts” Baltijas koncertiem. “Deeper Upper” bija to grupu trijniekā, kas savāca vislielāko atbalstu priekšatlasē, tāpēc nav pārsteigums, ka “Hurts” menedžments izvēlējās tieši viņus.

“Deeper Upper” ir puišu kvartets no Viļņas, kas radies 2010. gadā un pamazām iekaro savu vietu Baltijas indī un popmūzikas tirgū. Kā raksturo paši grupas dalībnieki, viņi mēģinot apvienot: “virtuozi sintizētas skaņas, spēcīgus bungu bītus, izsmalcinātus ģitāru efektus un izteiksmīgus dziesmu tekstus, lai stāstītu par modernā cilvēka būtību digitālā ērā”.

Līdz šim grupai iznākuši divi EP: “Structures” (2013) un “Ceremony” (2015), un viens pilna apjoma albums “Mirrors” (2016). 2014. gadā viņi uzvarēja starptautiskā mūzikas konkursā “EuroMusic Contest”, balvā saņemot 3 dienu ierakstu sesiju prestižajā “Black Rock” studijā Grieķijā.

Karjeras laikā puiši aktīvi koncertējuši dzimtajā Lietuvā, Baltijā un arī citviet Eiropā. Ārpus savas valsts uzstājušies Latvijas pasākumos un klubos, kā arī “Positivus” un “Summer Sound” festivālos, “Tallinn Music Week” konferencē, kā arī “Great Escape” festivālā Lielbritānijā.

2015. gadā “Deeper Upper” devās līdz tam lielākajā Eiropas turnejā, kas apvienoja 12 koncertus Vācijā, Polijā, Austrijā un Nīderlandē.

Jāatgādina, ka pavisam jauns albums ar nosaukumu “Desire” nesen klajā nācis arī duetam “Hurts”. Tajā iekļautas kopumā 13 dziesmas, no kurām par spilgtākajiem hitiem kļuvušas “Beautiful Ones”, “Ready To Go”, “Hold On To Me”.
Rīgas koncertā “Hurts” kā parasti priecēs skatītājus gan ar jaunākajiem sacerējumiem, gan jau iemīļotajiem trīs iepriekšējo albumu pazīstamākajiem hitiem.


LA.lv