×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
8. maijs, 2015
Drukāt

7 labas lietas iesaka žurnāla “Mājas Viesis” žurnālists Andris Tiļļa

Foto - Andris TiļļaFoto - Andris Tiļļa

GARDI! Māmiņu dienas svinību galdam kā pārsteigums var noderēt Prāgā noskatītās pankūkas ar ceptu plānu cauraudzīti un... kļavu sīrupu. Sākotnēji šķita, ka sīrups un gaļa nesader kopā, taču man iegaršojās.

 GRĀMATA

“Jāņa Rozes apgāds” latviski klajā laidis zviedru rakstnieka Frēdrika Bakmana debijas romānu “Vīrs, vārdā Ūve”, kas ātri kļuvis par starptautisku literāru sensāciju. Romāna galvenais tēls nīgrais 59 gadus vecais vīrs smīdina, ērcina un aizkustina, vienlaikus atklājot daudz svarīgu un paradoksālu lietu par mums pašiem. Vienā brīdī viņa dzīve pēkšņi pārmainās…

FILMA

Ričarda Lonkreina filma “Mūsu dzīve”. Lomās Morgans Frīmens un Daiena Kītone.

No šodienas Rīgas kinoteātrī “Citadele” skatāma Ričarda Lonkreina filma “Mūsu dzīve”. Burvīgais laulātais pāris Aleksis (Morgans Frīmens) un Rūta (Daiena Kītone) bauda dzīvi Ņujorkā.

Idillisko mieru izjauc pār pilsētas centrālo tiltu pārkārusies degvielas autocisterna, kuras vadītājs aizmūk… Uzvirmo satraukums par noziedznieku radītajiem draudiem. Haosa centrā nokļuvušais pāris piedzīvo pamatīgu spriedzi.

IZSTĀDE

Lauris Vītoliņš ”Varas kults”.

Latvijas Mākslinieku savienības galerijā līdz 17. maijam skatāma izstāde “Mākslas dienas 2015. Mākslas kņada”. Tajā eksponēti vairāk nekā 60 visu paaudžu Latvijas mākslinieku darbi. Autoru svarīgākā pozīcija ir radīt mākslas darbus, un vērtība ir tai “kņadai”, kas rodas diskusijā par darbu saturu, formu, kvalitāti, iegūstot rezonansi un atsaucību vērtētājos. Meklējam iemeslu kņadai!

SARĪKOJUMS

Svētdien Turaidas muzejrezervātā atzīmēs ikgadējo Maijas dienu, kur Turaidas Rozes piemiņas vietā notiks svētku brīdis “Uz mīlu atsaucies!”. Ikviens aicināts atcerēties notikumus par Turaidas Rozes un dārznieka Viktora Heila mīlestību un atgādināt sev mūžsenās vērtības – uzticību, godu un drosmi. Izvēli un brīvību. Brīvību mīlēt. Šogad Maijas diena notiks, pieminot arī Aspaziju un Raini. Atklās Induļa Rankas gleznu izstādi “Gals un sākums”.

JAUNUMS

Ja vēlies, lai tavi mati no saknēm līdz pat to galiņiem kļūst veselīgi un spodri, izmēģini “Liquid Hair”! Šis produkts ir radīts “System Professional” laboratorijā, godinot zīmola 40. gadadienu. Tas ne vien atjauno keratīna saites matos, bet arī aizpilda tukšās un bojātās matu vietas ar aminoskābēm, ļaujot ik matam atgūt apjomu un veselīgu mirdzumu. Turklāt tas baro, mitrina un aizsargā matus visā to garumā, ir piemērots ikvienam matu tipam, taču īpaši noderīgs trausliem, ķīmiski apstrādātiem, novājinātiem un sirmiem matiem. Piebildīšu, ka tā iedarbība ir ilgstoša, tāpēc “Liquid Hair” jālieto tikai katru piekto mazgāšanas reizi.

GARDI!

Māmiņu dienas svinību galdam kā pārsteigums var noderēt Prāgā noskatītās pankūkas ar ceptu plānu cauraudzīti un… kļavu sīrupu. Sākotnēji šķita, ka sīrups un gaļa nesader kopā, taču man iegaršojās.

DZĪVES GUDRĪBA

“Vienīgais, kas sagrauj sapņus, ir kompromiss.”

Ričards Bahs

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+