×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
4. septembris, 2015
Drukāt

7 labas lietas iesaka žurnāla “Mājas Viesis” žurnālists Andris Tiļļa

Gramata

GRĀMATA. Apgāds "Jumava" laidis klajā bagātīgi ilustrētu ceļotāja un dēkaiņa, Pasaules latviešu klaidoņu brālības kluba prezidenta Pētera Struberga grāmatu "Jūrmalas sirds atmiņu lokos". Autors līdz šim pabijis 80 valstīs visos pasaules kontinentos, bet šajā grāmatā pievērsies dzimtajai Jūrmalai, konkrētāk – Majoriem un Dzintariem, kas kā Jūrmalas sirds atspoguļota emocionālā atmiņu stāstījumā.

GRĀMATA

Apgāds “Jumava” laidis klajā bagātīgi ilustrētu ceļotāja un dēkaiņa, Pasaules latviešu klaidoņu brālības kluba prezidenta Pētera Struberga grāmatu “Jūrmalas sirds atmiņu lokos”. Autors līdz šim pabijis 80 valstīs visos pasaules kontinentos, bet šajā grāmatā pievērsies dzimtajai Jūrmalai, konkrētāk – Majoriem un Dzintariem, kas kā Jūrmalas sirds atspoguļota emocionālā atmiņu stāstījumā.

FILMA

Merila Strīpa dzied roku!

Kinoteātrī “Citadele” skatāma muzikālā komēdija “Roķīgā mamma”. Leģendārā aktrise Merila Strīpa lieliski iejūtas rokzvaigznes Rikijas Rendozas tēlā. Savulaik Rikija ir pieļāvusi daudz kļūdu, tagad nākas tās labot. Viņas meita pārdzīvo sāpīgu šķiršanos, un roķīgā mamma steidzas palīgā. Tiesa, viņu gaida nepatīkama saruna ar bijušo vīru un viņa jauno sievu. Režisors Džonatans Demme (“Oskara” balva par filmu “Jēru klusēšana”).

IZSTĀDE

Kaupo Kikass ”Mežs spogulī”.

Līdz 20. septembrim Latvijas Fotogrāfijas muzejā skatāma igauņu fotogrāfa Kaupo Kikasa fotogrāfiju sērija “Koku ainas”. Fotodarbi ievietoti autora izgatavotos koka rāmjos. “Vienmēr ar sajūsmu esmu apbrīnojis senas mājas un zvejas nojumes. Pat tad, ja koks, kas ir kļuvis par struktūru, ir miris. Paceļu vecos kokus un dodu tiem lomu savā stāstā.” Kaupo Kikass (1983) ar fotogrāfiju nodarbojas jau 12 gadus. Formālo izglītību fotogrāfijā apguvis Somijas Vizuālās mākslas institūtā. Galvenokārt strādā Ziemeļeiropā, taču piedalās fotoprojektos arī Lielbritānijā, ASV.

SARĪKOJUMS

Konkurss “Latvijas pavārs 2015”

Kā nu šodien neaiziesi uz Ķīpsalas starptautisko pārtikas izstādi “Riga Food 2015”, kur risināsies konkurss “Latvijas pavārs 2015” un ceļojošās balvas “Reaton Zelta pavārnīca” izcīņa! Izstādi varat baudīt vēl rīt. To jau ceturto gadu papildina Gastronomijas festivāls, kā arī plaša pasākumu, paraugdemonstrējumu un konkursu programma.

JAUNUMS

Kurš gan nevēlētos, lai viņa mati būtu veselīgi un biezi, lai tie nelūst un izskatās kupli? Diemžēl laika gaitā matu kvalitāte zūd. Zīmola “Kérastase” produktu līnija “Densifique” piedāvā risinājumu: spēcīgs aktīvu sastāvdaļu komplekss, kurā iekļauta STEMOXYDINE® molekula, optimizē matu dzīves ciklu, nodrošina pareizu cilmes šūnu funkcionēšanu, novērš bojājumus, kā arī uzlabo matu šķiedru kvalitāti un acīmredzami palielina to biezumu. Ieteicams gan kungiem, gan dāmām.

GARDI!

Salda uzkoda

Nāk rudentiņis ar savām smaržām un garšām. No bērnības atceros, cik garšīga bija ūdenī samērcēta rupjmaizes šķēle, pārkaisīta ar cukuru… Ne mazāk salds, taču veselīgāks gardums – tikko izsviests medus ar svaigu gurķīti!

DZĪVES GUDRĪBA

“Daudzi smejas, ka esmu citādāks, es smejos, ka viņi visi – vienādi!”

Kurts Kobeins

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+