×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
5. aprīlis, 2016
Drukāt

“I Love You Records” ieguvis Eiropas mūzikas izdevniecību apvienības IMPALA balvu

Foto - LetaFoto - Leta

Grupa "Momend".

Latvijas mūzikas apgāds “I Love You Records” bijis viens no piecām mūzikas izdevniecībām, kas nedēļas nogalē ieguvis Eiropas neatkarīgo mūzikas izdevniecību apvienības IMPALA balvu, informēja “I Love You Records” pārstāve Dace Volfa.

Svinot 15 gadus kopš apvienības dibināšanas, “Independent Music Companies Association” (IMPALA) pievērsās Eiropas mūzikas izdevniecībām, kas ir jaunākas par šo organizāciju, izsludinot kampaņu “Fiveunderfifteen”. Viens no mūzikas apgādiem, kas nokļuva IMPALA uzmanības lokā, bija arī “I Love You Records”.

Pie IMPALA balvas mūzikas konferences “Tallinn Music Week” laikā bez izdevniecības “I Love You Records” tika arī “Soliti” no Somijas, “Porridge Bullet” no Igaunijas, “Despotz Records” no Zviedrijas un “S1 Warsaw” no Polijas.

IMPALA ir neatkarīgo mūzikas izdevniecību asociācija ar mērķi apvienot un atbalstīt Eiropas nelielos mūzikas apgādus.

“I Love You Records” ir 2009. gadā dibināts mūzikas izdevējs, kura katalogā ir Latvijas mūziķu Alises Jostes, “Laika suns”, “Momend”, “Mona De Bo”, igauņu Iiris, “Ewert and The Two Dragons”, “Sibyl Vane”, kā arī baltkrievu grupas “Super Besse” ieraksti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+