Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

“iDeal” kļūst par vienīgo “Apple” produkcijas Premium Reseller veikalu tīklu Latvijā0


“iDeal” veikals
“iDeal” veikals
Publicitates foto

Šī gada 1. septembrī “Apple Premium Reseller” veikalu tīkla zīmola “iDeal” īpašnieki AS “IM Arvutid” iegādājās cita “Apple” Premium Reseller “iStyle Latvija” izplatīšanas kanālus Latvijā.

Līdz ar šo trīs veikalu pārņemšanu “iDeal” kļuvis par vienīgo “Apple” produkcijas Premium Reseller veikalu tīklu Latvijā ar pieciem veikaliem.

“iDeal” ir “IM Arvutid AS” premium klases zīmols, kas nodrošina “Apple” produktu un aksesuāru izplatīšanu un pilnu klientu atbalsta servisu Latvijā un Igaunijā. “iDeal” ir lielākais “Apple” produkcijas izplatītājs Baltijas valstīs.

Latvijas filiāles vadītājs Mārtiņš Amtmanis stāsta: ““iDeal” ir spēcīgs un uzticams zīmols Latvijā un Igaunijā. Iegādājoties uzņēmuma “iStyle” biznesu Latvijā, “IM Arvutid” ir nostiprinājis savas pozīcijas mūsu galvenajā tirgū, ko augstu novērtē gan “Apple”, gan klienti, gan mūsu sadarbības partneri. Esam kļuvuši vēl pieejamāki un ērtāki ikvienam − Rīgā veikalu pārklājums ir tuvu ideālam, turklāt esam vienīgie “Apple Premium Reseller” veikali, kas vienuviet piedāvā pilnu servisu.”

“Zīmols “iDeal” atrodas nepārtrauktā attīstībā, un Latvija šajā procesā ieņem ļoti nozīmīgu vietu. Šī pārņemšana ir daļa no mūsu biznesa attīstības stratēģijas, kurā saskatām lielu potenciālu. Tagad mēs Latvijā strādājam ar pieciem veikaliem, un nākotnē paplašināsim savu darbību arī Igaunijā un Somijā, atverot tur arvien jaunus veikalus. Mēs reģionā esam vispieredzējušākie tirgus dalībnieki un izcili izprotam mūsu vietējo klientu vajadzības, kas dod stingru pārliecību un stabilus pamatus šādas biznesa stratēģijas īstenošanai,” stāsta “IM Arvutid” izpilddirektors Anti Adurs (Antti Adur).

AS “IM Arvutid” ir vecākais oficiālais “Apple Premium Reseller” Baltijas valstīs un viens no vecākajiem Eiropā. Uzņēmums savu darbību sāka pirms gandrīz 26 gadiem, nodibinot Igaunijā uzņēmumu “Apple Imports”.

Pieaugot pieprasījumam pēc “Apple” produktiem, 2005. gadā “IM Arvutid” Tallinā, Kaubamajā, atvēra savu pirmo veikalu, kurā pārdeva tikai “Apple” izstrādājumus.

2008.gadā “IM Arvutid” paplašināja darbību, atverot pirmos “iDeal” veikalus Latvijā un Lietuvā. “IM Arvutid AS” kopā ar saistītajiem uzņēmumiem darbojas trīs Eiropas valstīs – Igaunijā, Latvijā un Somijā, kur piecās pilsētās kopumā ir atvēris 14 veikalus un B2B klientu apkalpošanas centru.

“iDeal” ir autorizētais “Apple” izplatītājs Latvijā. Pirmais “iDeal” “Apple Premium Reseller” veikals Latvijā tika atvērts pirms desmit gadiem – 2008. gadā. Veikalos iespējams iepazīt un izmēģināt jaunākos “Apple” produktus.

LA.lv