×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
2. marts, 2015
Drukāt

Egils Līcītis: Ideāls variants jeb Nav K. Ulmaņa? Piedāvājam D. Reiznieci (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Valdošās partijas braši apņēmušās vēlamo prezidenta amata kandidātu noskaidrot darba kolektīvos. Ies, meklēs kā ar dzijas kamolīti. Vieni prezidentu gribēs garu kā Pēterbaznīcas torni, citiem izmērs nebūs no svara. Lai ir kaut punduris. Dāmas noslieksies par labu bagātam vecpuisim, džuses dos priekšroku plikam un nabadzīgam jēzuliņam. Mediķi piekodinās, lai amatvīrs mūžā mutē neko stiprāku nav ņēmis kā kvasu, študentēm nekas nebūs pretī, ja zināms, ka civilajā dzīvē prezidents nav bijis pudelei ienaidnieks. “Mozaīka” uz pili vēlēsies sūtīt kaut ko pēc austriešu desiņas Končitas šnites, Zemnieku saeimā izsāpēts, ka der tikai tāds kā K. Ulmanis. Intelbeņķi sauks pēc apgaismota ārlietnieka, ebreji piekritīs tālredzīga ģeopolitiķa kandidatūrai.

Īsto izcilību valsts priekšgalā, nācijas vienotāju, politiķiem nebūs grūti identificēt. Tautas aptaujas procedūru beidzot, sekos datu apstrāde, ievadīs atpazīšanas programmu un liktenīgajā stundā TV “Panorāmas” tiešraidē skatītājiem pretī vērsies nākamā prezidenta mūlis. Vai jaukā, piemīlīgā sejiņa.

Kā sapratāt, būs liela vēlētāju šmaukšana. Pašas partijas grasās izspēlēt šaha etīdi. Meklējot valsts pirmo personu, paketēs arī citas amatvietas. Atvērs politisko uteni. Tev pienākas prezidents, man tādā gadījumā iesaiņojiet premjera krēslu un par to es atbalstīšu jūsējo AT priekšsēdētāja kandidātu – lūk, varas labiekārtošanas darbi.

Vecā līderības partija “Vienotība” izskatās ar ziliem riņķiem zem acīm – no mokām un ciešanām. Nav tā, ka jāraksta miršanas apliecība, bet otrā numura spēlētāji alkst kļūt kādreiz par A klases partiju. Nacionālajai apvienībai ir Saeimas priekšsēdētāja, un tā viņiem augstākā līga. Ko amatu paketē iekomplektēs ZZS? Jūs taču redzat, kam valdībā ir jauna frizūra “elegants pusgarais griezums”! Citi ministri nevar palepoties ar tādiem specefektiem. Viens nodziļinājies ministrijas naturālajā saimniecībā, otrs vitrīnā labi izskatās, bet māja viņam nav izberzta. Kas nāk ar atvēzienu pret nolaidību un bezatbildību? Kas stāsta tos jocīgos atgadījumus no iepriekšējo ekonomikas ministru dzīves, bargi kritizē par rupjām kļūdām? Kurš valstij ietaupa miljonus, izgaiņājot “EXPO” aplipušos budžeta naudas izsūcējus? Kurš, kā novācot galdautu ar mērces traipiem pēc treknām dzīrēm, tīra ministriju, nolaiž asinis pārēdušamies lielizmēra ierēdņiem un padzen sīkākās mailītes? Pareizi, tā ir debitante un mana simpātija Dana Reizniece-Ozola, kura, cerams, neaizmirsīs uzaicināt uz pirmās Ministru prezidentes algas atzīmēšanu. Tas būtu sapnis, ka valdību vadītu sparīga lielmeistare, nevis “Vienotības” biedrene, kura piekususi apieties ar kodolieročiem un kuras vadībā pieļautas briesmīgās nekārtības.

Kas ar bijušo ZZS premjerkandidātu? Lai vecais puika atpūšas! Pag, kurš paliek par prezidentu? Tas “Vienotības” ziņā – atradīs staltu militārpersonu vai kādu no cienīgtēvu aprindām.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Tas tikai tāds teātris, notēlot, ka viņiem interesē sabiedrības viedoklis.Kad vajadzēja Latu iznīcināt, tad tautai nebija nekāda teikšana – tautai nulles vērtība. Tāpat masoņi ieliks, ko viņiem vajadzēs, kaut vai visa tauta būs pret, jo viņiem vajadzīgs kandidāts – kara gribētājs. A.Bērziņš ir pret karu, tādēļ tiek visādi izmiets un noniecināts.

  2. Tomēr rakstiņš – tikai tāda muļķīga papļāpāšana par nopietnu lietu.
    Kad beigsim izstādit savas personīgās muļķības un dumības?
    Acīm redzot, skola nav iemācījusi izvairities no liekvārdības un muļķībām.

  3. Kāpēc tad pa taisno neliekam AIvaru. Tas jau viens un tas pats. šī tikai ir daudz dumāka.

  4. jau šobrīd viņai ir sakāpis galvā un viņa tik piesedz Ozola rebas LIAA

  5. un kāpēc ne? Izglītota,gudra,skaista, ar potenciālu! Ieies vēsturē un tauta varēs lepoties

  6. Es šo sievišķi ņemu pretī.

Draugiem Facebook Twitter Google+