Mobilā versija
+14.3°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
24. oktobris, 2016
Drukāt

Ideja frizūrai garmatainām skaistulēm. Pārsteidzoši vienkārši un efektīgi!

Kadrs no videoKadrs no video

Ja arī tu katru dienu centies sakārtot garus matus skaistā frizūrā, iespējams, noderēs šī jaukā, internetā atrastā ideja.

Daudzas sievietes izteikušas sajūsmu par to, kā video redzamā meitene sapin bizi. Arī mēs neko līdzīgu nebijām redzējuši!

Bizi sāc pīt priekšpusē zem zoda. Nekā sarežģīta, sapin pašu parastāko bizi un nostiprini ar gumiju. Šajā posmā frizūra patiesi izskatās smieklīgi, bet tas vēl nav viss! Nākamais solis – bizi uzmanīgi “pārliek” uz aizmuguri. Skat, cik skaisti iznāca!

Šai frizūrai ir vēl viens nenoliedzams pluss – nenogurst rokas, pinot bizi aizmugurē.

Vēl bizi var izrotāt ar skaistām sprādzēm, tādējādi izveidojot vakara frizūru.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+