Mobilā versija
+15.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
8. janvāris, 2015
Drukāt

Idejas maskuballes vai pēdējo spilgto Jaunā gada svinību grimam (1)

1. Vizuļojošas lūpas Ledus karalienei

1no5
meikaps-lupas

Ledus nav tikai salts. Tas ir arī neticami skaists. It īpaši tad, kad uz tā spēlējas saules stari ar saviem pavadoņiem – vizuļiem visās varavīksnes krāsās. Ar savu skaistumu ledus arī silda un priecē. Sildiet un ieprieciniet citus, kļūstot par ledus karalieni vienam vakaram!

Nebaidieties no pasaku radītās ļaunās Sniega karalienes tēla. Ļaujiet no jūsu acīm plūstošajai gaismai atmirdzēt ledus
skaistajās lūpās.

Foto no "Ziemassvētku avīzes"Foto no "Ziemassvētku avīzes"

Padoms. Uzklājiet bezkrāsainu lūpu spīdumu uz lūpām biezā kārtā. Ar pirksta vai vates kociņa palīdzību pielipiniet pie lūpām spīdumus. Un tad sāciet mirdzoši smaidīt!

Dodoties uz pasākumu, ieteicams paņemt līdzi lūpu spīdumu un spīgulīšus, lai pēc uzkodām varētu atjaunot ledus karalienes vizuļojošās lūpas.

  1. Vizuļojošas lūpas Ledus karalienei
  2. Japānas ķiršu koks
  3. Melnie mazie punktiņi
  4. Disko bumba
  5. Zvaigznes

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kas ir meikaps? Vai varētu būt tas, ko senāk sauca par štukatūru? Mēs noteikti zinam, kas ir ,štukatūra’

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+