×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
7. oktobris, 2014
Drukāt

Identificē Zaļkalna līķi; nāves cēlonis – pakāršanās (1)

Foto - LETA/EPAFoto - LETA/EPA

Lielbritānijas policija veiktā ekspertīzē apstiprināts, ka Londonā atrastais mirušais vīrietis ir Latvijas pilsonis Arnis Zaļkalns, kurš tiek turēts aizdomās par 14 gadu vecās skolnieces Alises Grosas nogalināšanu, un ka viņa nāves cēlonis ir pakāršanās.

“Nāves cēlonis ir pakāršanās,” sacīts policijas paziņojumā.

Tajā arī uzsvērts, ka ekspertīzē nav konstatēts, ka Zaļkalna nāvē būtu iesaistīta kāda cita persona.

Par Zaļkalna mirstīgo atlieku atrašanu mežainā parkā Londonas rietumos policija paziņoja sestdien.

14 gadus vecās Alises Grosas mirstīgās atliekas upē Londonas rietumos tika atrastas 30.septembrī. Viņa bija pazudusi kopš 28. augusta un pēdējo reizi bija redzēta staigājam gar kanālu netālu no pazušanas vietas.

41 gadu vecais Zaļkalns, kurš Lielbritānijā bija viesstrādnieks, Latvijā iepriekš izcietis septiņu gadu cietumsodu par savas sievas noduršanu.

Skolnieces meklēšana bija lielākā policijas operācija Londonā kopš pašnāvnieku spridzināšanas uzbrukumiem pilsētā, kuros 2005.gadā tika nogalināti 52 cilvēki.

Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kamerons paziņojis, ka tiks pārbaudīti visi lietas apstākļi, lai varētu izmantot iegūto pieredzi, lai novērstu tamlīdzīgu noziegumu atkārtošanos nākotnē.

Grosas pazušanai un Zaļkalna meklēšanai pēdējo nedēļu laikā Lielbritānijā ir pievērsta plaša uzmanība. Latvijā pat ieradās britu žurnālisti, cenšoties uzzināt vairāk informācijas par Zaļkalna dzīvi.

Tāpat britu sabiedrībā notikušais ir raisījis diskusijas par imigrācijas tēmu, vēršot uzmanību uz to, ka pēdējā laikā arvien vairāk iebraucēju no citām valstīm pastrādā smagus noziegumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Neizskatās Zaļkalns pēc veča, kuram būtu bābu trūkums.

Draugiem Facebook Twitter Google+