×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
10. marts, 2016
Drukāt

Vācija iebilst pret Grieķijas parādsaistību atvieglošanu (1)

Foto - EPA/LETAFoto - EPA/LETA

Vācijas finanšu ministrs Volfgangs Šoible

Vācijas finanšu ministrs Volfgangs Šoible (attēlā) norādījis, ka viņš iebilst pret Grieķijas parādsaistību atvieglošanu.

Viņš šādi izteicies dienu pēc tam, kad eirozonas dalībvalstu finanšu ministri vienojās apsvērt šādu iespējamību gaidāmajās Grieķijas glābšanas programmas pārrunās. “Man patiešām nav labu argumentu šādu ierosinājumu prezentēt Vācijas likumdevējiem vai Vācijas sabiedrībai, pret kuru man ir budžeta atbildība,” norāda Šoible. Grieķija jūlijā panāca vienošanos ar starptautiskajiem aizdevējiem par jaunu, 86 miljardus eiro aizdevumu, kas glāba to no katastrofālas aiziešanas no eirozonas. Apmaiņā pret aizdevumu Atēnām nācās uzņemties jaunu stingru noteikumu izpildi. Grieķijas kreditori pašreiz izvērtē Atēnu progresu solīto reformu īstenošanā un šonedēļ plānots atsākt sarunas starp Eiropas Komisijas, Eiropas Centrālās bankas un Starptautiskā valūtas fonda sarunvedējiem. Atēnām un kreditoriem jāpanāk vienprātība par vairākām pretrunīgi vērtētām reformām, sevišķi Grieķijas pensiju sistēmā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Mēs arī iebilstam! Nekādas atlaides viņiem! Nekāda žēlastība! Lai viņi protās un savelk jostas stingrāk! Lai viņi paši iznīcina savā valstī zagļus, kuri apzog, slauc valsti! Nekādas atlaides, Nekādas naudas dāvināšanas nebūs!

Draugiem Facebook Twitter Google+