×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
9. aprīlis, 2012
Drukāt

Iebrūkot lūgšanu nama grīdai, Francijā gājis bojā sešus gadus vecs bērns

lugsana

Iebrūkot grīdai protestantu lūgšanu namā Sēnas-Sendenī rajonā uz ziemeļiem no Parīzes, gājusi bojā sešus gadus veca meitenīte, paziņojušas amatpersonas.

Kopumā lūgšanu namā, ko bija iecienījuši imigranti no Haiti, nelaimes brīdī atradās vairāk nekā 100 cilvēki, no kuriem vismaz 30 ievainoti. Kāda divus gadus veca bērna un 42 gadus vecas sievietes veselības stāvoklis ir kritisks.

Nelaime notikusi, iebrūkot nesen uzceltās ēkas otrā stāva grīdai. Tomēr šis negadījums varēja izvērsties vēl lielākā traģēdijā, ja pirmais stāvs nebūtu bijis tukšs, norādīja Sēnas-Sendenī rajona gubernators. Dievlūdzēji, kas bija sapulcējušies uz Lieldienu dievkalpojumu, nogāzās 2,5 metrus zemāk pirmajā stāvā. Kāda cita vietējā amatpersona norādīja, ka ēka bijusi labā stāvoklī, bet nav bijusi piemērota šāda veida pasākumiem.

Francijas Nacionālā evaņģēliskā padome informēja, ka nav devusi atļauju šai draudzei, jo tās pulcēšanās vieta nav bijusi piemērota vairāk nekā 100 cilvēku uzņemšanai un nav atbildusi drošības standartiem

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+