Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
9. marts, 2015
Drukāt

Iecavā dzērājšoferis sola policistam 200 eiro kukuli; Jelgavā – 50 eiro (1)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Iecavā aizvadītās nedēļas nogalē aizturēts autovadītājs, kurš policijas darbiniekam mēģinājis dot kukuli 200 eiro apmērā, aģentūru BNS informēja Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece.

Kukuli 1972.gadā dzimušais vīrietis devis, lai izvairītos no administratīvā soda. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Jau ziņots, ka pēdējās diennakts laikā par mēģinājumu dot kukuli policijas darbiniekiem, aizturēti autovadītāji arī Jelgavā un Ozolniekos.

Jelgavā kāds 1974.gadā dzimis autovadītājs, būdams alkohola reibumā, svētdien mēģinājis dot policijas darbiniekam 50 eiro kukuli. Konstatēts, ka kukuļdevējs notikuma brīdī bijis 1,95 promiļu alkohola reibumā.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Žīds saka: par naudu visu nevar nopirt,bet par ļoti lielu naudu visu var nopirkt. Par maz deva…

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+