×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
16. novembris, 2012
Drukāt

Iecavā un Riebiņos godinās savējos


Šovakar Iecavas novadā 18. novembra svētkiem veltītajā pasākumā suminās novada Gada cilvēkus. Tie ir “Balticovo” izpilddirektors Arnis Veinbergs, Latvijas olimpisko spēļu čempions šaušanā Dainis Upelnieks, kā arī Juris Ludriķis, kurš ar futbola spēli pratis aizraut jauniešus.

Bet Goda pilsoņa nosaukumu saņems Visvaldis Eglītis (77), kurš savu mūžu veltījis novada sporta dzīvei, basketbolam, sportisko tradīciju stiprināšanai. Viņam tiks pasniegta Goda pilsoņa zelta nozīmīte ar novada ģerboni, goda raksts un 300 latu naudas balva. Iecavas novada domes priekšsēdētājs Jānis Pelsis stāsta, ka ideja par šādām nominācijām noskatīta pie sadarbības partneriem Lietuvā. Sveicot apbalvotos, pasākums izvēršas ļoti emocionāls – ar ziedu klēpjiem un aizkustinājuma asarām.

Savukārt Riebiņu novadā valsts dzimšanas dienā 18. novembrī, kas ir novada galvenais gada pasākums nu jau astoņus gadus, kopā pulcējas visu sešu pagastu iedzīvotāji. Kā jau dzimšanas dienai piederas, būs svētku torte, pašdarbnieku koncerts, atzinības raksti, apsveikumi un balle. Pasākumā piedalīsies ciemiņi no Krievijas un Baltkrievijas.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+