Mobilā versija
Brīdinājums -2.2°C
Agnese, Agnija, Agne
Svētdiena, 21. janvāris, 2018
29. jūnijs, 2017
Drukāt

Iecavas centrā izraisa avāriju un aizmūk (1)

Kadrs no videoKadrs no video

Iecavas iedzīvotājam Ihtiandram motociklu sezona iesākās cerīgi, taču prieki bija vien līdz Jāņiem. Kopš pēcjāņu dienā cietis ceļu satiksmes negadījumā, par braukšanu ar motociklu jāizmirst, līdz policija noskaidros notikušā apstākļus un būs zināms, kurš un, vai apmaksās viņa dzelzs rumakam radušos zaudējumus, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Motocikls bojāts, kad svētdien divos dienā braucis Iecavā pa Rīgas ielu. Pretī braucošā automašīna veikusi kreiso pagriezienu un nav devusi ceļu taisni braucošajam viņa motociklam. Izvairoties no sadursmes, Ihtiandrs nokritis. Bojāts ne tikai motocikls, bet arī pats guvis sasitumus. Automašīna no notikuma vietas aizbraukusi.

Ja būtu zināms autovadītājs un, ja viņš nenoliegtu savu vainu, Ihtiandrs varētu saņemt atlīdzību no viņa apdrošinātāja.

Paguvis iegaumēt automašīnas numuru, brūno krāsu un, ka tas bijis “Vokswagen Passat” markas spēkrats. Kamēr policija lietu izskata un skaidro negadījuma apstākļus, motociklists un arī paši kārtībsargi lūdz atsaukties ikvienu, kas 25. jūnijā divos un desmit minūtēs dienā pārvietojās pa Rīgas ielu Iecavā un redzēja notikušo.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Rakstā ir neliela kļūda. Motocikls brauca pa Edvarta Virzas ielu virzienā uz Plakanciemu. Krustojumā ar Rīgas ielu pretī braucošais auto veicot kreiso pagriezienu Rīgas virzienā nedeva ceļu un notika avārija.

Draugiem Facebook Twitter Google+