×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
15. oktobris, 2016
Drukāt

Iecavas evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs ar kundzi kļūst par Iecavas “Gada cilvēkiem” (1)

Foto - Artis DrēziņšFoto - Artis Drēziņš

Iecavas novada domes deputāti goda nosaukumu Iecavas “Gada cilvēks” lēmuši piešķirt Iecavas evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājam Rolandam Radziņam un viņa kundzei, draudzes ērģelniecei Zaigai Lazdiņai-Radziņai, aģentūra LETA uzzināja domē.

Apbalvojums piešķirts par nozīmīgu ieguldījumu Iecavas novada kultūras un sabiedriskajā dzīvē.

Apbalvojumu lemts piešķirt arī novada dārzniecei Sarmītei Avotai par nozīmīgu ieguldījumu Iecavas novada kultūras un estētiskās vides pilnveidošanā, kā arī Ērikam Grantam par ilggadēju darbību Iecavas politiski represēto klubā un nopelniem novada sabiedriskajā dzīvē.

Goda nosaukuma ieguvēji saņems sudraba Goda zīmi, pašvaldības Goda rakstu un naudas summu valstī noteiktās minimālās algas apmērā. Apbalvojumus pasniegs Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas svinīgajā pasākumā, kas notiks 17.novembrī.

Pārējie apbalvojuma pretendenti – Dace Vizule, Ginta Zaumane un Vilis Zeps – tiks apbalvoti ar pašvaldības Goda rakstu un saņems 100 eiro naudas balvu.

Savukārt par mūža ieguldījumu izglītībā un Iecavas novada attīstībā pašvaldības Goda rakstu un naudas balvu 150 eiro apmērā saņems ilggadējā Iecavas internātpamatskolas skolotāja Anna Taurene.

Saistībā ar Iecavas pirmsskolas izglītības iestādes “Cālītis” pastāvēšanas 40 gadu jubileju Goda rakstu un 100 eiro naudas balvu dome lēma piešķirt ilggadējiem iestādes pedagogiem un saimnieciskajiem darbiniekiem. Apbalvojumus saņems pirmsskolas izglītības skolotājas Ilze Blaumane, Dace Masale, Antra Bāgante, sporta skolotāja Larisa Pašukova, skolotāja palīdze Nellija Eriņa un uzskaitvede Zaiga Mazureka.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Malači, man prieks par Jums novadnieki,es ar Jums lepojos.

Draugiem Facebook Twitter Google+