×
Mobilā versija
+10°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
26. jūnijs, 2013
Drukāt

Iecavas novadā aizdomās par nežēlīgu slepkavību aizturēti četri jaunieši

LETALETA

Vakar Valsts policijas (VP) darbinieki aizturējuši četrus jauniešus aizdomās par 1992.gadā dzimušas jaunietes noslepkavošanu, kas izdarīta 24.jūnijā Iecavas novadā.

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece aģentūru LETA informēja, ka 25.jūnijā VP Bauskas iecirknī tika saņemta informācija, ka Iecavas novadā, vienā no bijušās rūpnīcas teritorijām atrasts sievietes līķis.

Policijas darbiniekiem ierodoties notikuma vietā, šis fakts apstiprinājās, un tika konstatētas arī vardarbības pazīmes – vairākas durtas un grieztas brūces ķermenī un sistas brūces galvas rajonā.

Noskaidrota mirušās jaunietes personība, – tā ir 1992.gadā dzimusi Jūrmalas iedzīvotāja. Apskatot apkārtni, konstatēts, ka pirms noziedzīgā nodarījuma izdarīšanas notikusi arī svētku svinēšana, alkohola lietošana.

Aizdomās par slepkavību aizturēti četri jaunieši – divi 1995.gadā dzimušie un divi 1996.gadā dzimušie, no kuriem viens ir pilngadīgs. Trīs no viņiem ir no Iecavas, un viens – no Īslīces pagasta.

Jaunieši ievietoti īslaicīgās aizturēšanas vietā, un viņiem tiek lemts par drošības līdzekļa piemērošanu.

VP sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116.panta – par slepkavību, kas paredz sodīt ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Jaunietes mirstīgajām atliekām nozīmēta tiesu medicīniskā ekspertīze. Izmeklēšanas gaitā tiks pārbaudīts, vai jaunieši nav saistīti citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Uz jautājumu, vai policijai nav aizdomu arī par izvarošanu, Sietniece atbildēja: “Nevaru ne apstiprināt, ne noliegt, to noskaidros ekspertīzē.”

Aizdomās turamos atrada un aizturēja VP Bauskas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki sadarbībā ar Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas un VP Galvenās Kriminālizmeklēšanas pārvaldes 1.un 3.nodaļas darbiniekiem, informēja Sietniece.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+