×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
22. februāris, 2017
Drukāt

Iecavas pusē likvidē vērienīgu ļergas ražotni

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

2017. gada 16.februārī likumsargi aizturēja trīs vīriešus, kuri Zemgales reģionā nodarbojās ar nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu, uzglabāšanu un pārvadāšanu lielā apmērā, informēja Valsts policijā (VP).

Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros likumsargi veica vairākas sankcionētas kratīšanas, kuru laikā vienā no aizturēto personu dzīvesvietām Iecavas novadā tika atklāta un likvidēta vērienīga nelikumīga alkoholisko dzērienu ražotne.

Kratīšanas laikā tika izņemtas aptuveni 5 tonnas šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaržu, dažādi priekšmeti, kas paredzēti alkoholisko dzērienu izgatavošanai, tajā skaitā – filtri, korķi un etiķetes.

Vienam no aizturētajiem vīriešiem tiesa jau ir piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu, bet diviem vīriešiem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Viens no aizturētajiem vīriešiem jau iepriekš ir tiesāts par līdzīgu noziedzīga nodarījuma izdarīšanu.

Par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu (ražošanu), glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta lielā apmērā ir paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Šobrīd policija skaidro vai aizturētie vīrieši nav saistīti arī ar citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+