Mobilā versija
Brīdinājums -2.9°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
17. februāris, 2016
Drukāt

Apvienoto Arābu Emirātos ieceļ laimes un iecietības ministrus

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Apvienoto Arābu Emirātu premjerministrs šeihs Mohameds Maktums (attēlā) paziņojis par laimes un iecietības valsts ministru iecelšanu valdības sastāvā, ziņo raidsabiedrība BBC.

“Jauno ministru uzdevums būs veicināt politiku, kas rada sociālu labumu un apmierinātību,” teica premjers Maktums. Paredzēts arī apvienot vairākas ministrijas un mazināt valsts ierēdņu skaitu. “Valdībai jādarbojas elastīgi. Mums nevajag vairāk ministriju, bet vairāk ministru, kas spēj īstenot pārmaiņas un piepildīt cilvēku centienus,” viņš teica. “Iecietības ministram jāveicina tikumība kā pamatvērtība AAE sabiedrībā,” uzsvēra šeihs Mohameds. Premjers arī paziņoja par Jaunatnes nacionālās padomes izveidošanu. “Šī jaunu vīriešu un sieviešu elitārā grupa dos padomus valdībai jaunatnes lietās, un to vadīs valsts ministre jaunatnei līdz 22 gadiem. Jaunatnes enerģija dos grūdienu valdībai ceļā uz nākotni,” teica premjerministrs.

Pievienot komentāru

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+