×
Mobilā versija
+13.4°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
24. decembris, 2012
Drukāt

Iecelta jaunā Ukrainas valdība

azarovukraina

Ukrainas prezidents Viktors Janukovičs pirmdien iecēla premjerministra Nikolaja Azarova(attēlā) jaunās valdības ministrus.

Par pirmo vicepremjeru iecelts līdzšinējais centrālās bankas vadītājs Sergejs Arbuzovs.

Par vicepremjeriem iecelti līdzšinējais ārlietu ministrs Konstantīns Griščenko, līdzšinējais enerģētikas un ogļrūpniecības ministrs Jurijs Boiko un līdzšinējais Dņepropetrovskas apgabala gubernators Aleksandrs Vilkuls.

Par ārlietu ministru iecelts līdzšinējais parlamenta deputāts no Reģionu partijas Leonīds Kožara, par aizsardzības ministru – līdzšinējais parlamenta deputāts no Reģionu partijas Pāvels Ļebedevs, par ekonomiskās attīstības un tirdzniecības ministru – līdzšinējais centrālās bankas padomes priekšsēdētājs Igors Prasolovs, par enerģētikas un ogļrūpniecības ministru – līdzšinējais ekoloģijas ministrs Eduards Stavickis, par sociālās politikas ministri – partijas “Ukraina – uz priekšu!” priekšsēdētāja Natālija Koroļevska.

Iecelti arī vairāki citi ministri.

Savus amatus saglabājuši iekšlietu ministrs Vitālijs Zaharčenko, tieslietu ministrs Aleksandrs Lavrinovičs, finanšu ministrs Jurijs Kolobovs un vēl vairāki ministri.

Jaunā valdība izveidota, jo oktobrī Ukrainā tika ievēlēts jauns parlaments, kas 13.decembrī premjerministra amatā atkārtoti apstiprināja līdzšinējo valdības vadītāju Nikolaju Azarovu, kurš ir vēlēšanās atkārtoti uzvarējušās Reģionu partijas priekšsēdētājs.

Ukrainā ministrus ieceļ prezidents pēc premjerministra priekšlikuma, parlamenta piekrišana tam nav vajadzīga.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+