Uncategorized

Iecere atvērt Indijas pirmo “Playboy” naktsklubu noraidīta0

Foto – LETA/AFP

Indijas Goas štata valdība ir noraidījusi ieceri atvērt kādā no šī štata pludmalēm Indijā pirmo vīriešu žurnāla “Playboy” zīmola naktsklubu, kurā dzērienus pasniegtu ikoniskie “zaķīši”, jo ir saņēmusi sūdzības, ka šāds klubs veicinātu prostitūciju, pirmdien paziņoja vietējās amatpersonas.

 

Kāds vietējais parlamentārietis pagājušonedēļ draudēja sākt bada streiku, ja tiktu atļauta šī naktskluba atvēršana Kandolimas pludmalē Goas štata ziemeļos.

Goas štata galvenais ministrs Manohars Parrikars paziņoja štata asamblejas sēdē, ka pieteikums par “Playboy” naktskluba atvēršanu ir noraidīts, jo tas neatbilst prasībām, kādas tiek izvirzītas būdas uzcelšanai pludmalē.

“Štata [pludmales] būdu politika nosaka par obligātu to, ka pieteikumu būdas uzcelšanai iesniedz vietējā privātpersona uz sava vārda, un mēs nevaram piešķirt būdas [celšanas] atļauju zīmolam,” sacīja Parrikars.

Indijas kompānija “PB Lifestyle”, kurai ir tiesības valstī pārstāvēt “Playboy” zīmolu, novembrī paziņoja par plāniem desmit gadu laikā Indijā atklāt 120 “Playboy” klubus, viesnīcas, kafejnīcas un veikalus.

Goas štata tūrisma ministrs Dilips Parulekars paziņoja, ka plānotā naktskluba vieta Goā izraisījusi daudzas diskusijas. “Tika paustas bažas par vulgaritātes popularizēšanu ar šo klubu. Mēs apzināmies, ka štata piekrastes joslā zeļ prostitūcija,” sacīja ministrs.

“PB Lifestyle” vadītājs Sandžajs Gupta novembrī solīja, ka “Playboy” ikoniskais “zaķīša” tērps tiks piemērots Indijas konservatīvajām vērtībām, uzsverot, ka kailuma kults netiks izplatīts. Decembrī tika paziņots, ka “zaķīša” korsete ir nomainīta ar divdaļīgu tērpu, kuru iedvesmojis tradicionālais indiešu sieviešu tērps sari, bet pūkainā zaķa ļipa, ausis un tauriņa stila kaklasaite tiks saglabātas.

“Playboy” tāpat kā citi žurnāli pieaugušajiem Indijā nav atļauti, jo likums liedz izplatīt materiālus, kas uzskatāmi par “baudkāri vai miesaskāres intereses rosinošiem”.

Pērn “Playboy” vākam kaila pozēja Bolivudas aktrise Šerlīna Čopra, kļūstot par pirmo Indijas sievieti, kas redzama uz pasaulslavenā žurnāla vāka, tomēr ar to izpelnoties nosodījumu dzimtenē.

LA.lv
LE
LETA
Uncategorized
Mihaela Šūmahera “Ferrari” pārdots izsolē par rekordcenu
17. novembris, 2017
LE
LETA
Uncategorized
Stalone noliedz apsūdzības seksuālā uzbrukumā kā “smieklīgas”
17. novembris, 2017
LE
LETA
Uncategorized
Berluskoni nebūs jāuztur bijušā sieva, škiroties no 1,4 miljoniem eiro mēnesī
16. novembris, 2017

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GS
Gundega Skagale
Dabā
Latvijā izstrādāts depozīta automāts, kas darbojas ar mākslīgā intelekta palīdzību 1
5 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
VIDEO: Latvieši iemet divus pirmos vārtus sezonā, “Dinamo” ar raksturu izrauj uzvaru
4 stundas
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
“Process reizēm ir emocionāls.” Koalīcijas partneri sola atbalstu pašvaldību reformas turpināšanā 1
7 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. “Viņa aizmiga…” Džipa vadītāja pie Ķekavas apļa ietriecas kravas auto sānā
4 stundas
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
12 stundas