Mobilā versija
+0.6°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
1. decembris, 2015
Drukāt

Vācija iedalīs 1200 karavīrus cīņai pret “Islāma valsti”

Foto - WikimediaFoto - Wikimedia

Vācija plāno atvēlēt 1200 karavīrus, lai palīdzētu Francijai cīņā pret teroristu organizāciju “Islāma valsts” Sīrijā, paziņojis armijas štāba priekšnieks ģenerālis Folkers Vīkers.

Viņš norādīja, ka ir nepieciešami aptuveni 1200 karavīri, lai apkalpotu izlūkošanas lidmašīnas “Tornado” (attēlā), jūras spēku fregati, apstrādātu satelīta attēlus un nodrošinātu degvielas uzpildes iespējas gaisā. Jautāts, vai Vācija izvairīsies no tiešas dalības gaisa uzlidojumos, Vīkers sacīja, ka starptautiskajai koalīcijai jau pietiek līdzekļu un spēku un ka šobrīd visvairāk nepieciešama ir izlūkošana, lai šos spēkus varētu efektīvi izmantot. Pašlaik norisinās sarunas ar Turciju un Jordāniju par Vācijas lidmašīnu izvietošanu Indžirlikā, kur izvietoti arī ASV iznīcinātāji, un Ammānā, viņš piebilda.

Pievienot komentāru

Pieaudzis bojāgājušo skaits Itālijas lavīnāBojāgājušo skaits lavīnā, kas 18.janvārī apraka viesnīcu Itālijas centrālajā daļā, pieaudzis līdz deviņiem, bet par pazudušiem joprojām tiek uzskatīti 20 viesnīcas viesi un darbinieki, otrdien paziņoja amatpersonas.
Draugiem Facebook Twitter Google+