×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
2. decembris, 2016
Drukāt

Iededzot Ziemassvētku egli Rātslaukumā, izdodas uzstādīt Ginesa rekordu (4)

Rīgas Ziemassvētku egle, kas tika iedegta ar IT uzņēmuma "Scandiweb" Ginesa rekorda uzstādīšanas mēģinājumu 'Lielākā Rūba Goldberga ķēde" no 400 posmiem, Rātslaukumā.Rīgas Ziemassvētku egle, kas tika iedegta ar IT uzņēmuma "Scandiweb" Ginesa rekorda uzstādīšanas mēģinājumu 'Lielākā Rūba Goldberga ķēde" no 400 posmiem, Rātslaukumā.

Iededzot Rīgas Ziemassvētku egli Rātslaukumā, šodien izdevies uzstādīt Ginesa pasaules rekordu ar “Lielāko Rūba Goldberga ķēdi”, aģentūrai LETA pastāstīja pasākuma organizatoru pārstāve ir Kristīne Rasnača.

“Rekordu ir veiksmīgi izdevies pārspēt, 412 posmi tika ieskaitīti un par to arī “Guiness World Records” pārstāve [no Vācijas Seida Subaki-Gemiki] visus klātesošos informēja,” sacīja Rasnača, paužot, ka šis ir viens no sarežģītākajiem rekordiem.

Viņa stāstīja, ka izdošanās pamatā bija gan ļoti rūpīgs darbs, pusotra mēneša garumā strādājot pie katra no posmiem, gan arī veiksme.

Rasnača teica, ka rekorda uzstādīšanā piedalījās arī “Guiness World Records” pārstāve no Vācijas Seida Subaki-Gemiki, kura oficiāli atzīmēja rekorda esamību.

Līdz šim rekords piederēja Ungārijā tapušajai 383 posmu garajai “Rūba Goldberga ķēdei”. Šajā kategorijā Ginesa rekordu pirms Latvijas mēģināts uzstādīt 14 reizes, no kurām tikai septiņas reizes tas izdevies.

Rīgas “Lielāko Rūba Goldberga” ķēdi veidoja uzņēmums “Scandiweb”. Ķēde tika veidota Rīgas domes telpās, turpinot ķēdes reakciju Rātslaukumā. “Lielāko Rūba Goldberga ķēdi” ieslēdza Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S). Ķēdes kulminācija bija Rātslaukuma egles apgaismojuma iedegšana.

FOTO – LETA

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Pozitivi. Kaut ko izdoma jaunu.

  2. Nav Kur Naudinu norakstit !!!

  3. 18.000 EUR izkūpēja kā nebijuši. Bet tauta tik priecājas.

    • kur nu bez kārtējām žēlabām un gaudām! Interesanti, kam vajadzēju notikt, lai visi būtu apmierināti? Ar savu mūžīgo neapmierinātību latvieši ir vienkārši unikāli

Draugiem Facebook Twitter Google+