Sports
Hokejs

Iedeva vairāk kā visi iepriekšējie treneri kopā – brāļi Bukarti par Hārtliju 1


Rihards (pa kreisi) un Roberts Bukarti.
Rihards (pa kreisi) un Roberts Bukarti.
Foto: LETA

Latvijas hokeja izlases uzbrucēji Roberts un Rihards Bukarti atzīst, ka valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs ļoti īsā laikā viņiem palīdzējis augt un kļūt par labākiem spēlētājiem. Abi pirmo reizi spēlēja kopā izlasē un raidījumā “Overtime TV” ar gandarījumu atskatījās uz paveikto pasaules čempionātā Ķelnē, kur izcīnīta desmitā vieta.

“Es visu laiku biju Roberta ēnā, tagad jālien ārā,” teic 21 gadu vecais Rihards. “Treneri Latvijā mani zināja, bet uzskatīja, ka esmu par zaļu izlasei. Bobs mani uzreiz paņēma un turēja, pavadiņš bija ļoti īss. Daudz ar mani strādāja – video, individuālās sarunas. Pēdējās spēlēs punkti nenāca kā pirmajās divās, taču kā spēlētājs es kļuvu daudz labāks.”

Saistītie raksti

Roberts atzīst, ka pusotra mēneša laikā no Hārtlija uzzinājis vairāk nekā visā iepriekšējā profesionāļa karjerā kopā: “Ja viņš saka, ka jāiet pa kreisi, bet tu aizej mazliet pa labi, tad nākamajā video analīzes reizē to parādīs un ries virsū. Bet viņš malacis, nedarīja to aizvainojot, teica: mēs mācamies, nav svarīgi, kurš ir bildē, jāmācās no situācijas.”

Tāpat hokejisti atklāja, ka Hārtlijs uz visiem spēlētājiem skatās vienādi, bet izņēmums ir vārtsargs Elvis Merzļikins. Kāpēc tā – skatieties video.

LA.lv