×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
13. oktobris, 2014
Drukāt

Iedvesmojies: Kā vannas istabai piešķirt SPA noskaņu

1. Atdali telpu

1no5
Foto - architectureartdesigns.comFoto - architectureartdesigns.com
Foto – architectureartdesigns.com

Vai nebūtu jauki katru nedēļas nogali noslēgt ar patīkamu relaksāciju greznā SPA? Sapņot, protams, nav aizliegts, bet ko darīt, ja finanšu vai praktisku apsvērumu dēļ, šī sapņa realizācija nav iespējama?
Apartmenttherapy.com pierāda, ka, domājot radoši, ir iespējams nonākt pie lieliskām alternatīvām. Tu ar vienkāršiem paņēmieniem vari padarīt savu vannas istabu (pat ja tā ir maza un bez logiem) par vietu, kuras slieksni pārkāpjot, varēsi atbrīvoties no ikdienas stresa un uzlabot garastāvokli.

Viena no svarīgākajām izjūtām, ko spēj sniegt SPA apmeklējums, ir iespēja uz brīdi atpūsties no dzīves – spert solīti prom no ikdienas stresa un veltīt laiku tikai sev. Padomā, kā tu savā vannas istabā vari radīt šo robežšķirtni.

Tas varētu būt elegants dušas aizkars vai arī auduma aizkars uzreiz aiz ieejas durvīm, kurš pilda papildus norobežojošu funkciju. Ja telpa atļauj, vari izvēlēties lielus istabas augus, kuri daļēji aizsegtu skatu uz vannu. Nedaudz padomājot, tu noteikti izvēlēsies piemērotāko risinājumu, lai vannas istabā radītu sargājošu un komfortablu gaisotni.

  1. Atdali telpu
  2. Spēks ir detaļās
  3. Pārsteiguma moments
  4. Nekādu traucēkļu
  5. Ietin sevi maigumā

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+