Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
28. septembris, 2016
Drukāt

Iedzeršanas laikā Daugavpilī nāvīgi savaino sievieti (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Iedzeršanas laikā Daugavpilī nāvīgi savainota sieviete.

Daugavpilī 15.septembrī kādā dzīvoklī atrasts 1964.gadā dzimušas sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess.

Policija noskaidroja 1940.gadā dzimuša vīrieša, kas ir persona ar ierobežotām spējām, agrāk sodīta par vardarbīgu noziegumu izdarīšanu, saistību ar tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kā rezultātā iestājusies cietušās nāve.

Kopīgi lietojot alkoholu, starp sievieti un vīrieti izcēlās konflikts, kura rezultātā sievietei tika nodarīti miesas bojājumi, tajā skaitā, arī durta brūce. Pašlaik iespējamai vainīgai personai ir piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Pēc Krimināllikuma 125.panta 3.daļas šādam noziegumam paredzētais sods ir brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. droši vien dzērumā nejauši to zeku nosauca par āzi un te rezultāts

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniKāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+