Mobilā versija
+0.5°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
6. augusts, 2016
Drukāt

Iedzīvotāji arvien biežāk izmanto mobilo aplikāciju policijas izsaukšanai (1)

Foto - VPFoto - VP

Šā gada pirmajos sešos mēnešos ievērojami pieaudzis to ziņojumu skaits, kuros iedzīvotāji zvana vietā izvēlējušies ziņot ar mobilās aplikācijas palīdzību. Sešu mēnešu periodā 7,8% no izsaukumiem bijuši caur mobilo lietotni, savukārt pērn sešu mēnešu periodā šis īpatsvars bija tikai 3,5% no visiem izsaukumiem.

No pagājušā gada sākuma iedzīvotājiem ar Rīgas pašvaldības policiju (RPP) iespējams sazināties ne tikai pa tālruni 110, bet arī ar mobilās aplikācijas starpniecību. Būtiski ir tas, ka mobilajā lietotnē ir iespējams arī pievienot pārkāpuma foto vai video, ko policija vēlāk var izmantot kā pierādījumu. Salīdzinot pagājušā gada pirmā pusgada rezultātus ar šā gada pirmo pusgadu, ir redzams, ka arvien vairāk iedzīvotāju mobilo aplikāciju ziņošanai.

Šā gada pirmajos sešos mēnešos RPP kopā ir reģistrējusi 62 292 izsaukumus, kas ir par 7993 izsaukumiem vairāk nekā pērn. Katrs trīspadsmitais jeb 4855 izsaukumi bijuši tieši caur mobilo lietotni. Savukārt pērn pirmajā pusgadā mobilajā lietotnē bija saņemti vien 1915 izsaukumi. Lielākā daļa izsaukumu bijuši par neatļautā vietā novietotiem transportlīdzekļiem.

Rīgas pašvaldības policijai caur mobilo lietotni iespējams ziņot gan reģistrēti lietotāji, gan anonīmi lietotāji. Reģistrēti lietotāji pēc ziņojuma nosūtīšanas vēlāk saņem īsu atbildi par padarīto.

Mobilo aplikāciju iespējams iegūt te:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=rate.lv.pasvaldibaspolicija

iOS: https://itunes.apple.com/lv/app/pasvaldibas-policija/id951221151

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tas viss būtu lieliski, ja vien: 1) neaprobežotos tikai ar Rīgu (provincē tas būtu vēl noderīgāk) un 2) arī Valsts Policiju varētu šādi izsaukt. Jautājums kas traucē šopraksiieviest VISĀ Latvijas teritorijā?

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (3)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+