Mobilā versija
+2.0°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
31. jūlijs, 2016
Drukāt

Iedzīvotāji cīnās par trokšņu līmeņa samazināšanu Sarkandaugavā

Foto-LETAFoto-LETA

Iedzīvotāji vērsušies Satiksmes ministrijā, aicinot samazināt trokšņus, ko rada pārvadājumi pa dzelzceļu posmā no Sarkandaugavas stacijas pārbrauktuves līdz Mangaļu stacijai.

Kā norādīts atklātajā vēstulē, firma SIA “Estonian, Latvian & Lithuanian Environment” Viestura prospektā 95 ir veikusi trokšņa līmeņa mērījumus, kuri apstiprina trokšņa pieļaujamo robežlielumu pārsniegšanu.

Minētajā ēkā trokšņa līmenis nakts laikā iekštelpās ar aizvērtiem logiem sasniedz 57,9 decibelus, kad pieļaujamais maksimums ir 30 decibeli.

Dzīvojamā ēka Viestura prospektā 95 ir vienīgā jaunā ēka tuvākajā apkārtnē, kas nodota

ekspluatācijā 2004.gadā un atbilst tā laika būvakustikas normatīviem. Citas ēkas Viestura prospektā ir celtas pirmspadomju un padomju gados, nav aprīkotas ar pakešu logiem, un atrodas vēl tuvāk dzelzceļam.

Iedzīvotāji vēlas, lai tiktu piedāvāts skaidrs risinājums prettrokšņa ekrānu un citu trokšņa izplatības ierobežojošu būvju celtniecībai gar dzelzceļu minētajā posmā, mazinot trokšņu un vibrācijas līmeni un to nelabvēlīgo ietekmi uz iedzīvotājiem.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (37)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+