×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.1°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
7. septembris, 2017
Drukāt

Iedzīvotāji Latvijā nosauc lielākās problēmas. Ventspils izceļas (4)

Ventspils Ostas ielas promenāde.Ventspils Ostas ielas promenāde.

Foto - LETA

Bezdarbs ir problēma, kuru iedzīvotāji ir norādījuši kā galveno savā pilsētā, jo īpaši – Daugavpilī (91%) un Rēzeknē (90%), secināts Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) veiktajā aptaujā, kurā piedalījās iedzīvotāji no Daugavpils, Jelgavas, Jēkabpils, Jūrmalas, Liepājas, Rēzeknes, Valmieras un Ventspils.

Vairāk nekā puse iedzīvotāju bezdarbu kā galveno problēmu minēja arī Liepājā (79%), Ventspilī (77%), Jēkabpilī (69%), Jūrmalā (65%) un Jelgavā (58%). Bezdarbs mazāk par pusi iedzīvotāju uztrauca vienīgi Valmierā (49%).

Par trim nozīmīgākajām problēmām, vērtējot drošību, gaisa piesārņojumu, troksni, sabiedrisko transportu, veselības aprūpes, sociālos un izglītības pakalpojumus, bezdarbu, mājokļa apstākļus un ceļu infrastruktūru, septiņās no astoņām lielajām pilsētām visbiežāk atzītās ir bezdarbs, ceļu infrastruktūra un veselības aprūpes pakalpojumi. Tikai Ventspilī ir atšķirīgs iedzīvotāju vērtējums par trim galvenajām problēmām, kur pirmajā trijniekā minēts gaisa piesārņojums (61% iedzīvotāju).

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. ka tik uzdirst? ventspilī darbu nevar atrast tikai galigs sliņķis kam rokas no pakaļas aug. par piesarņojumu, nu tur tāda nav, bet laiku pa laikam rodas problēmātiskas situācijas ostā kas draud ar pamatigu katastrofu, tāpec ar tauta par to nervozē.
    vispār jau intresanti kā vispār ieguva tādus aptaujas rezultātus, kur aptaujāja? bezdarbnieku kantorī kad bezdarbs ir pie 8% bet par to raizejas nez kāpec pie 80% aptaujāto?

  2. Pēc abu dāmu rakstītā var saprast,ka labs darbs ir sēdēt valsts iestādē saņemt algu un neko nedarot

  3. Nosauciet kaut vienu no minētajām pilsētām, kur LABA darba iegūšanai NAV VAJADZĪGS BLATS????

  4. Ventspils ir pilsētā,kur ļoti grūti atrast darbu,kā vietejie vairums runā,tad šeit valda citi likumi un cita kārtība,un darbu atrast var tikai pa blatu.
    Tūlīt beigsies sezonas darbi un atkal vairums cilvēku kārs zobus vadzī.

Draugiem Facebook Twitter Google+