×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
1. marts, 2013
Drukāt

Iedzīvotāji neizjūt samazinātā IIN ietekmi uz savu finansiālo situāciju

Foto - LETAFoto - LETA

91% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju nav izjutuši samazinātā iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) ietekmi uz savu finansiālo situāciju, secināts aģentūras “TNS” veiktajā aptaujā.

Kopš gada sākuma par vienu procentpunktu ir samazināta IIN likme. Absolūtais vairākums (91%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem apgalvo, ka nav izjutuši samazinātā nodokļa ietekmi uz savu finansiālo situāciju (64% – noteikti nē; 27% – drīzāk nē).

Salīdzinoši biežāk samazinātā nodokļa ietekmi uz savu finansiālo situāciju nav izjutuši cilvēki ar pamatizglītību, kā arī cilvēki ar zemiem personīgajiem vai ģimenes ienākumiem (līdz 100 latiem mēnesī).

6% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju ir izjutuši samazinātā nodokļa ietekmi uz savu finansiālo situāciju (3% – noteikti jā; 3% – drīzāk jā).

3% aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Aptauju pētījumu aģentūra “TNS” veica sadarbībā ar telekompāniju “LNT” raidījumu “900 sekundes”, laikā no 2013.gada 19.februāra līdz 21.februārim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 650 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

TNS pētījums interneta vidē ir reprezentatīvs Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju kopumam vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Izlases kopa ir veidota, balstoties uz gadījuma izlasi, izslēdzot pašpieteikšanos. Interneta pētījumu organizēšanā “TNS” stingri ievēro ESOMAR rekomendācijas interneta aptauju izlašu veidošanā un veikšanā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+