×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
5. februāris, 2015
Drukāt

Iedzīvotāji par atkritumu apsaimniekošanu krietni pārmaksā, secina Valsts kontrole (4)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Valsts kontrole (VK) revīzijā par to, kā tiek organizēta sadzīves atkritumu apsaimniekošana secinājusi, ka divarpus gadu laikā iedzīvotāji par atkritumu apsaimniekošanu ir krietni pārmaksājuši, informēja VK biroja sabiedrisko attiecību speciāliste Ilva Liepiņa-Milzarāja.

VK revīzijā pārbaudījusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, astoņās pašvaldības un trīs atkritumu poligonus.

Plašāk par revīzijās secināto revīzijās konstatēto, tostarp vai atkritumu apsaimniekošanas maksā ir iekļautas tikai pamatotas izmaksas un vai tiek ievērotas vides aizsardzības prasības, VK pārstāvji informēs piektdien, 6.februārī, preses konferencē.

Valsts kontrole ir augstākā revīzijas iestāde valstī.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. JĀPĀRBAUDA pilnīgi visas pašvaldības, jo pārmaksā PILNĪGI VISUR!!! Sevišķi cieš daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji, kurus NEVIENS NEAIZSTĀV!!! Atbrauc auto no kaimiņu ciema un salādē savus atkritumu maisus daudzdzīvokļu māju konteineros pašvaldības policijas acu priekšā, bet policija nereaģē, jo nav viņu māju konteineri vai lai DRAUGI liek, gan jau muļķi samaksās!?? Otrs jautājums – vasaras viesi, atbraukušie bērni uz mēnesi vasarās, izīrētie dzīvokļi… Parasti pierakstīts VIENS cilvēks, bet REĀLI dzīvo vesela varza un katru dienu nes lielus atkritumu maisus uz konteineriem, par ko ATKAL maksā MUĻĶI!!?? Šis jautājums IR jāatrisina pašvaldībā, BET ja NERISINA, KO DARĪT??? No kurienes VIENAM pensionāram vai iedzīvotājam VAR rasties atkritumi par TĀDĀM SUMMĀM??????????? Varbūt vajag pārskatīt likumdošanu? Cik ILGI var tā darboties un apzagt cilvēkus??? Kaut KAS te visā NEIET NORMĀLI!!???

  2. Tak no janvāra cenas atkal palielinājās.

  3. Beidzot kāds grib mūs aizstāvēt un atmaskot kampējus! Paldies!

  4. Ir še kas tāds, par ko apspiestie nepārmaksā?!

Draugiem Facebook Twitter Google+