Mobilā versija
Brīdinājums +4.5°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
5. februāris, 2015
Drukāt

Iedzīvotāji par atkritumu apsaimniekošanu krietni pārmaksā, secina Valsts kontrole (4)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Valsts kontrole (VK) revīzijā par to, kā tiek organizēta sadzīves atkritumu apsaimniekošana secinājusi, ka divarpus gadu laikā iedzīvotāji par atkritumu apsaimniekošanu ir krietni pārmaksājuši, informēja VK biroja sabiedrisko attiecību speciāliste Ilva Liepiņa-Milzarāja.

VK revīzijā pārbaudījusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, astoņās pašvaldības un trīs atkritumu poligonus.

Plašāk par revīzijās secināto revīzijās konstatēto, tostarp vai atkritumu apsaimniekošanas maksā ir iekļautas tikai pamatotas izmaksas un vai tiek ievērotas vides aizsardzības prasības, VK pārstāvji informēs piektdien, 6.februārī, preses konferencē.

Valsts kontrole ir augstākā revīzijas iestāde valstī.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. JĀPĀRBAUDA pilnīgi visas pašvaldības, jo pārmaksā PILNĪGI VISUR!!! Sevišķi cieš daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji, kurus NEVIENS NEAIZSTĀV!!! Atbrauc auto no kaimiņu ciema un salādē savus atkritumu maisus daudzdzīvokļu māju konteineros pašvaldības policijas acu priekšā, bet policija nereaģē, jo nav viņu māju konteineri vai lai DRAUGI liek, gan jau muļķi samaksās!?? Otrs jautājums – vasaras viesi, atbraukušie bērni uz mēnesi vasarās, izīrētie dzīvokļi… Parasti pierakstīts VIENS cilvēks, bet REĀLI dzīvo vesela varza un katru dienu nes lielus atkritumu maisus uz konteineriem, par ko ATKAL maksā MUĻĶI!!?? Šis jautājums IR jāatrisina pašvaldībā, BET ja NERISINA, KO DARĪT??? No kurienes VIENAM pensionāram vai iedzīvotājam VAR rasties atkritumi par TĀDĀM SUMMĀM??????????? Varbūt vajag pārskatīt likumdošanu? Cik ILGI var tā darboties un apzagt cilvēkus??? Kaut KAS te visā NEIET NORMĀLI!!???

  2. Tak no janvāra cenas atkal palielinājās.

  3. Beidzot kāds grib mūs aizstāvēt un atmaskot kampējus! Paldies!

  4. Ir še kas tāds, par ko apspiestie nepārmaksā?!

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+