×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
26. novembris, 2013
Drukāt

Iedzīvotāji par Zolitūdes traģēdiju var ziņot uz īpašu policijas e-pastu

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto

Tā kā Valsts policija pēdējo dienu laikā par Zolitūdes traģēdiju saņem ļoti daudz informācijas, tās iesūtīšanai izveidota īpaša e-pasta adrese.

VP portālu “LA.lv” informēja, ka policija šobrīd no iedzīvotājiem saņēmusi lielu daudzumu pārbaudāmas informācijas par dažādiem apstākļiem, kas varētu būt saistīti ar Zolitūdē notikušo traģēdiju. Pārsvarā iedzīvotāji informāciju sniedz, izmantojot oficiālos policijas sociālo tīklu kontus.

Policija pateicas iedzīvotājiem par lielo atbalstu un par katru ziņojumu, tomēr vēl daudziem cilvēkiem nav bijusi iespēja izteikties. Tādēļ izveidots speciāls e-pasts, uz kuru var sūtīt jebkāda veida ziņojumus, kas varētu būt saistīti ar Zolitūdes traģēdiju.

Šī e-pasta adrese būs pieejama izmeklētājiem, kuri nodarbojas ar Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanu, nodrošinot informācijas saņemšanu tiešsaistē un bez starpniekiem. Tas ievērojami paātrinās iespējas informāciju pārbaudīt, atzīmē policijā.

Ikvienu, kam ir jebkāda rakstura informācija par veikala celtniecības procesu, būvprojekta izstrādi, fotogrāfijas no iepriekšējiem celtniecības periodiem vai jebkāda cita veida informācija, kas tiešā vai netiešā veidā varētu būt saistīta ar Zolitūdes traģēdijas iespējamiem cēloņiem, policija lūdz sūtīt vēstules uz e-pastu “izmekletajiem@vp.gov.lv”.

Lai gan šobrīd izmeklētāju rīcībā ir visa ar celtniecību saistītā dokumentācija, policija atgādina, ka svarīga ir arī atsevišķu strādnieku vai būvniecības procesam vai projekta izstrādei tuvu stāvošu personu sniegtā informācija, lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus.

Tāpat svarīga ir aculiecinieku sniegtā informācija, jo nereti aculiecinieki ar saviem novērojumiem spēj sniegt lielu atbalstu izmeklēšanā, atzīmē VP.

Jau vēstīts, ka pagājušajā ceturtdienā Zolitūdē, iebrūkot lielveikala “Maxima” jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki. Policijā sākts kriminālprocess.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+