×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
24. oktobris, 2016
Drukāt

Pārdaugavas iedzīvotājus satraukusi kādas automašīnas pasažieru uzvedība (2)

Foto RPPFoto RPP

Piektdien pusdienlaikā, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Kurzemes pārvaldes darbinieki, saņēma izsaukumu uz Daugavgrīvas ielu. Tika ziņots, ka ceļa malā atrodas zaļas krāsas automašīna, kurai blakus atrodas aizdomīgi vīrieši.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki pamanīja zaļas krāsas automašīnu ar Somijas valsts reģistrācijas numuru, kura novietota stāvēšanai uz bremzēšanas joslas. Pie automašīnas atradās divi tumsnēji vīrieši un trešais vīrietis atradās mašīnai pie stūres. Uzrunājot personas, policijas darbinieki stādījās priekšā, paskaidroja uzrunāšanas iemeslu un lūdza uzrādīt personu apliecinošus dokumentus, ko personas arī izdarīja. Noskaidrojās, ka personas ir Rumānijas pilsoņi, kuri stāstīja, ka šobrīd no Somijas dodas uz Rumāniju.

Visu sarunas laiku, personas uzvedās ļoti tramīgi, tāpēc policisti lūdza uzrādīt mašīnas bagāžnieka saturu. Vīrieši aizbildinājās, ka bagāžnieka durvis ir salūzušas un ka tās nevar atvērt. Vēlāk tika pieņemts lēmums piesaistīt Valsts policiju (VP), kuri nekavējoties ieradās notikuma vietā. Pēc VP darbinieku lūguma, bagāžnieks tomēr tika atvērts un tajā atradās pavisam ikdienišķas lietas – nekas aizdomīgs netika konstatēts.

Savukārt uz jautājumu, kādēļ viņi vispār apstājušies ceļa malā, vīrieši paskaidroja, ka gaidot draugu. Beigās tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par mašīnas novietošanu tai neatļautā vietā. Pēc veiktajām pārrunām vīrieši devām prom, bet iepriekš minētās draugs tā arī neuzradās.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. tā bija viena maza epizodīte no lielās pasaules globalizācijas.

  2. gaidija kad kadu vares uzmest, soreiz nesanaca

Draugiem Facebook Twitter Google+