×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
24. janvāris, 2017
Drukāt

Iedzīvotāji pauž neapmierinātību ar valdības darbu. Izsaki savu viedokli “LA” aptaujā! (1)

Foto LETAFoto LETA

Iedzīvotāju kopējais noskaņojums ir kļuvis kritiskāks. Pasliktinājies kā tagadnes, tā arī nākotnes vērtējums, taču vislielāko kritiku izpelnījies valdības darbs, liecina jaunākais “Baltic International Bank Latvijas barometra” pētījums.

Iegūtie pētījuma rezultāti apliecina, ka iedzīvotāju novembra pacilātais noskaņojums ir pieklusis. Decembrī aptaujātie ir bijuši pesimistiskāki, vērtējot gan Latvijas ekonomikas stāvoklī notiekošās izmaiņas (-8 punkti), gan Latvijas kopējās situācijas attīstību (-9 punkti), taču bez kritikas nav iztikušas arī citas pozīcijas.

Vislielāko sašutumu iedzīvotāji pauduši par valdības darbu, kas arī novembrī bija saņēmis asu kritiku. Iepriekš valdības darba vērtējums bija krities par septiņiem punktiem, taču decembrī skepse tikai saasinājusies, vērtējumam noslīdot par veseliem 11 punktiem. Kā liecina dati, valdības darbu atzinīgi vērtē vien 12%, savukārt 83% Latvijas iedzīvotāju ar to ir nepamierināti.

Tikmēr attiecībā uz ģimenes materiālo stāvokli aptaujātie saglabā optimismu. Jāatzīst, ka, salīdzinot ar novembri, ģimeņu materiālā stāvokļa nākotnes prognozes ir nedaudz pasliktinājušās no +6 līdz +3 punktiem, taču kopējais vērtējums joprojām ir pozitīvs. Savukārt ģimenes pašreizējās situācijas novērtējums ir uzlabojies, pakāpjoties par diviem indeksa punktiem.

“Baltic International Bank Latvijas barometrs” ir Latvijas iedzīvotāju noskaņojuma un attieksmes pētījums, kurā ik mēnesi, iekļaujot pazīstamu ekspertu vērtējumus, tiek atspoguļotas sabiedrībā aktuālas norises.

Vai esat apmierināts ar valdības darbu?

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Es neesmu apmierināta ar valdības “darbu”,jo tas nav darbs,bet bezdarbība!Šokēja jau tas vien,ka Kučinskis pēc budžeta pieņemšanas kad pacēlās tracis par nodokļiem,teica,ka nemeklēs vainīgos!Absurds!Valdībā kaps klusums un neprofesionalitāte.To nevar saukt par valdību!
    BEt nevar arī pilnībā to nospārdīt,jo tas būs Kremlim un SC labs signāls nākošām vēlēšanām,ka tikai ušaki ,urbji un Co būs tie,kas glābs / kā Rīgu?Ha,ha / no bojā ejas.Āboltiņa nolikvidēja Vienotību.Tagad ZZS likvidē pārejo politavangardu lai ne tikai Rīgu atdotu SC,bet arī visu Latviju ,kā 1945.g.,bet pat bez tankiem !!
    Te jau būs vieglāk Kremlim līdzēt Ušakam un SC kā ASV Trampam.
    Nožēlojamie latvju koloboranti!Ušaka reklāmās “latvieši”nekaunās pat ar uzvārdiem melot par to cik daudz Ušaks “piemet”sīcenes viņu makā!Lai parēķina cik komunālos u.c. atņem !Krievs nespēj iemācīties 25 g.laikā valsts val.,bet letiņš nespēj — ATGŪT PAŠCIEŅU !

Draugiem Facebook Twitter Google+