×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
30. aprīlis, 2016
Drukāt

Iedzīvotāji sašutuši par Rīgas domes vēlmi cauri pagalmam būvēt ielu un izcirst 57 kokus (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas dome iecerējusi cauri dzīvojamo māju pagalmam teritorijā starp Kuldīgas un Slokas ielu, Pārdaugavā izbūvēt jaunu ielu un izcirst 57 kokus – ozolu, kastaņu, kļavas, liepas, bērzus u.c.

Apkārtnes iedzīvotāji ir sašutuši par pašvaldības ieceri un jau sākuši kampaņu, lai nepieļautu šī projekta īstenošanu.

Transporta infrastruktūras projekta ietvaros paredzēts cauri apzaļumotam pagalmam paralēli Kuldīgas ielai izbūvēt Durbes ielas turpinājumu, savienojot Daugavgrīvas un Slokas ielu.

Paziņojums Rīgas pilsētas būvvaldes mājas lapā liecina, ka ir izsludināta publiskā apspriešana par koku ciršanu. Publiskā apspriešana notiek laika posmā no 26.aprīļa līdz 10.maijam.

Pārdaugavas iedzīvotāji sociālajos tīklos izplata aicinājumus parakstīties pret šī projekta īstenošanu, uzskatot, ka vēl viena iela šajā apkārtnē ir ne tikai nevajadzīga, bet arī ievērojami pasliktinās Kuldīgas ielas un tās apkārtnes iedzīvotāju dzīves kvalitāti.

Pirms vairākiem gadiem šīs apkārtnes iedzīvotājiem jau izdevās nepieļaut koku izciršanu citā pašvaldības iecerētā projektā, kad bija paredzēts paplašināt Kuldīgas ielu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jums izcirst, bet Ziepniekkalna Dižozolu ( jaunveidojums) ielas projekta ietvarā lauzīs asfaltu , un vienīgo caurbraucamo ielu apstādīs ar kokiem. Par gājēju ielu pārtaisīs ielu, kur vecāki ved uz 2 bērnudārziem bērnus, tagad varēs izsēdināt 100 metru tālāk, kā arī vairāki veikali- kā tiem ar preču piegādi? Projektu ” mīca” jau 6 gadus, naudiņa laikam jau notērēta, un paldies par to, nebūs kārtēja nejēdzība! Vismaz algas kāds saņēma, bezsaimnieciskums!!

Draugiem Facebook Twitter Google+