×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
1. februāris, 2014
Drukāt

Iedzīvotāji sūdzas par aukstumu transportlīdzekļos (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Pasažieru pārvadātājs pa dzelzceļu “Pasažieru vilciens” un Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmums “Rīgas satiksme” saņēmuši sūdzības par aukstumu sabiedriskajā transportā.

“Rīgas satiksmes” preses sekretārs Viktors Zaķis aģentūrai BNS pastāstīja, ka katru ziemu tiekot saņemti zvani no cilvēkiem par aukstumu sabiedriskajā transportā. Tāpat zvani saņemti arī vasarā, cilvēkiem sūdzoties par karstumu.

Viņš atzīmēja, ka ar katru gadu samazinās cilvēku skaits, kas sūdzētos par aukstumu sabiedriskajā transportā. “Cilvēki vairs nezvana tik daudz kā kādreiz. Droši vien tas ir tāpēc, ka mēs esam atjaunojuši transportlīdzekļu parku, kā arī ieviesām “Nospied pogu un atver durvis pats!” kampaņu, kas palīdz gan ziemā, gan vasarā transportlīdzeklī saglabāt attiecīgi siltāku un vēsāku temperatūru,” teica Zaķis.

Savukārt “Pasažieru vilciena” mārketinga daļas vadītāja Ieva Miežubrāle aģentūru BNS informēja, ka šoziem saņemtas 20 sūdzības par aukstumu vagonos. Viņa paskaidroja, ka aukstums vagonos saistīts ar ritošā sastāva vecumu.

“Vidējais ritošā sastāva vecums ir 25 gadi, un tie bieži jāremontē, lai varētu garantēt drošus un regulārus pasažieru pārvadājumus saskaņā ar grafiku. Diemžēl komforta līmeņa nodrošināšana kļūst arvien problemātiskāka, tādēļ mēs paši ar nepacietību gaidām jaunos elektrovilcienus un modernizētos dīzeļvilcienos ar mūsdienīgu klimata kontroli un ventilācijas sistēmu,” sacīja Miežubrāle.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. dīzeļvilcienos tiešām līdzi jāved sedziņa! skumji, bet tā ir, un tas nevienu neinteresē

  2. Braucot vilcienos tiešām var piesalt pie sēdekļiem! Tas nu gan nav normāli! Pasažieri vainīgi, ka ritošais sastāvs novecojis! No rītiem nepietiek, ka jāstāv kājās, vēl arī jāsalst! Paldies PV par komfortu, un noteikti vēl paaugstiniet biļešu cenas!

  3. Jāpaskaidro arī gaisa kondicionēšanas sistēmu darbības princips, lai nebrūķē ziemā par velti, tā jau nav ventilācija. Reizēm šķiet, ka daudzi to nezina. Ja trolejbusā brīvas vietas – ir skaidrs, ka tur tieša saskare ar gaisa kondicionētāja radīto vēsumu… Vasarā atkal cilvēki rauj vaļā logus, kaut ieslēgta gaisa kondicionēšanas sistēma. Tas nozīmē – mēģināt radīt vēsumus ielās ar pa atvērtajiem logiem izplūstošo kondicionēšanas sistēmu radīto auksto gaisu…

  4. Lai taču tik ļoti nesatraucas,jo silts būs vasarā.Ušakovs izdalīs apsildāmu transportu ,bet ar šo transportu varēs braukt tikai rīdzinieki.

Draugiem Facebook Twitter Google+