×
Mobilā versija
+9.8°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
9. decembris, 2013
Drukāt

Iedzīvotāji sūdzas par sagruvušajā veikalā “Maxima” trūdošo pārtiku (1)

Sniegs klāj Zolitūdes traģēdijas vietu

Sniegs klāj lielveikala "Maxima" graustu, kur, iegrūstot jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki.

Vairāki Zolitūdē dzīvojošie vērsušies Rīgas domē ar sūdzībām par sagruvušā veikala “Maxima” teritorijas sanitāro stāvokli. Veikala drupās esošās produktu atliekas bojājas, izplatot nelāgu smaku, tāpat teritorijā esot savairojušās žurkas, par saņemtajām apkaimes iedzīvotāju sūdzībām portālu “LA.lv” informēja Rīgas domē.

Pašvaldībā atzīmē, ka, ņemot vērā, ka Valsts policija veic nepieciešamās izmeklēšanas darbības,  pilnīga drupu novākšana un teritorijas sakopšana būs iespējama tikai pēc ekspertīžu pabeigšanas. Tomēr pašvaldība aicina ēkas īpašniekus pēc iespējas sakopt teritoriju, cik to atļauj policijas noteiktie ierobežojumi un drošības nosacījumi.

“Patlaban par visu, kas notiek veikala teritorijā, atbild tā īpašnieks. Drupu novākšana būs iespējama tikai pēc tai blakus esošās daudzstāvu ēkas tehniskās ekspertīzes, jo pabeigt veikala nojaukšanu bez informācijas par blakus esošās augstceltnes stabilitāti ir ļoti riskanti. Ēkas īpašnieki solījuši ekspertīzi pabeigt līdz šā gada beigām.

Līdzko policija atļaus, Rīgas pašvaldība dažu dienu laikā novāks visus gruvešus ap veikalu.

Jau vēstīts, ka Zolitūdē 21.novembrī, iebrūkot lielveikala “Maxima” jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki, bet vairāki desmiti cilvēku guva dažādas traumas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. BOJĀJAS PĀRTIKA?-PILNA AR KONSERVANTIEM?

Draugiem Facebook Twitter Google+