×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
8. maijs, 2012
Drukāt

Iedzīvotāji visaugstāk vērtē Pabrika, viszemāk – Circenes darbu

pabriks14062

Latvijas iedzīvotāji Ministru prezidenta Valda Dombrovska (V) valdības ministru darbu desmit ballu sistēmā novērtē uz četri. Visaugstākais vērtējums jeb 4,6 balles piešķirtas aizsardzības ministram Artim Pabrikam (V), bet viszemākais jeb 3,4 balles – veselības ministrei Ingrīdai Circenei (V), liecina pētījumu aģentūras “TNS” sadarbībā ar telekompāniju “LNT” un raidījumu “900 sekundes” aprīļa beigās veiktais pētījums.

Otrs augstākais vērtējums darbam jeb 4,5 balles piešķirtas ārlietu ministram Edgaram Rinkēvičam (RP), tālāk ar 4,1 balli seko tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš (VL-TB/LNNK) un ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts.

Četras balles saņēmusi kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende (VL-TB/LNNK), iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (RP), vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs (RP), satiksmes ministrs Aivis Ronis un izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis. 3,9 balles piešķirtas zemkopības ministrei Laimdotai Straujumai, bet 3,6 balles – labklājības ministrei Ilzei Viņķelei (V).

Salīdzinoši zemāk savu apmierinātību ar ministru darbu novērtējuši cittautieši, bezdarbnieki, nepilsoņi un cilvēki ar zemākiem ienākumiem.

Vērtējums tika sniegts skalā no viens līdz desmit, kur viens nozīmē “ļoti neapmierināts” un desmit – “ļoti apmierināts”. Aptauja veikta tiešsaistē no 24.aprīļa līdz 26.aprīlim, tajā piedalījās 750 ekonomiski aktīvie Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+