×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
18. novembris, 2015
Drukāt

Iedzīvotāji zemessargiem saziedojuši aptuveni 40 tūkstošus eiro

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Transatlantiskās organizācijas (LATO) un “Ziedot.lv” ziedojumu kampaņā Zemessardzei saziedoti jau aptuveni 40 tūkstoši eiro, aģentūra BNS uzzināja LATO.

Par saziedotajiem līdzekļiem iecerēts iegādāties “IS” nakts redzamības brilles, “IS” termālā diapazona tēmekļus, IS termālā diapazona novērošanas ierīces, lauka ķirurģisko instrumentu komplektus un kompasus – “Busole”, lai dāvinātu tos Izlūku mācību centram Dobelē.

Kampaņas rīkotāji norāda, ka kampaņu iecerēts turpināt arī pēc 18.novembra, lai arī šis datums iepriekš bija izvēlēts par noslēgumu, līdz kuram bija plānots savākt aptuveni 133 tūkstošus eiro.

LATO valdes loceklis Juris Ulmanis aģentūrai BNS iepriekš stāstīja, ka ziedojumu akcija tiks turpināta līdz tiks savākta visa atlikusī summa. LATO valdes loceklis arī atzina, ka organizatori, rīkojot šādu akciju, daudz darba paveikuši brīvprātīgi un ir arī daudz paši mācījušies.

Vēstīts, ka LATO sadarbībā ar ” Ziedot .lv” un citiem domubiedriem ir rīko ziedojumu kampaņu zemessargam.lv, mudinot sabiedrību tieši iesaistīties valsts aizsardzības stiprināšanā. Kampaņai pievienojušies jau vairak nekā 680 ziedotāji .

LATO norāda, ka kampaņa ir iespēja ikvienam Latvijas iedzīvotājam parādīt, ka mūsu valsts drošība ir svarīga un ka ikkatrs var sniegt savu artavu tās stiprināšanā. Kampaņa plānota, lai nodrošinātu nepieciešamā ekipējuma iegādi, atbalstot tos, kuri papildus savai pamatnodarbei ir brīvprātīgi uzņēmušies pienākumu stāties mūsu valsts sardzē.

Atbalstīt kampaņu iespējams apmeklējot oficiālo interneta vietni zemessargam .lv, vai zvanot pa ziedojuma tālruni 90006886 (1 zvans – 1,42 EUR).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+