×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
22. marts, 2017
Drukāt

Iedzīvotājiem bažas ka RNP liek maksāt par darbu, kas nemaz nav veikts (8)

Kadrs no videoKadrs no video

Kāda Juglas daudzdzīvokļu nama iedzīvotājus pārsteidzis no Rīgas namu pārvaldnieka (RNP) saņemtais rēķins 1250 eiro apmērā par it kā 7. janvārī veiktu mājas jumta tīrīšanu. Iedzīvotāji apgalvo, ka nav manījuši ne jumta tīrīšanas darbus, ne samestās sniega kaudzes, vēstīja LTV raidījums “4.studija”.

Iedzīvotāji stāsta, ka nav bijis ne nožogojuma, ne lūguma atbrīvot pagalmu no automašīnām, lai veiktu sniega tīrīšanas darbus, paužot bažas, ka jumta tīrīšanas darbi nemaz nav veikti.

“Izskatās, ka tas ir kārtējais veids kā apsaimniekotājs savāc sev naudiņu par neesošiem darbiem, “ portālam LA.lv sašutumu neslēpa kāda šīs mājas iedzīvotāja, kura arī nav manījusi ne jumta tīrīšanas darbus, ne notīrīto sniegu.

RNP pārstāve Santa Vaļuma noliedz, ka darbi nav veikti un skaidro, ka fotogrāfijās fiksēts kā izskatījās jumts pirms un pēc sniega tīrīšanas. “Mēs varam izsniegt informāciju par veiktajiem darbiem, par to izmaksām, notīrīto platību utt.”

Summa esot tāda, jo šāds pakalpojums tā arī maksājot.

Taču mājas iedzīvotāji norāda, ka fotogrāfijās nav fiksēts datums un teorētiski tās var būt jebkura daudzdzīvokļu nama jumta fotogrāfijas.

Jurists Andris Vilks skaidro, ka pirms darbu veikšanas RNP bija jāinformē iedzīvotāji un viņu pilnvarotā persona par plānotajiem darbiem un jāveic izpildīto darbu nodošana. Šajā gadījumā procedūra netika ievērota, tāpēc iedzīvotāji nav mierā ar darba izmaksām.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. arī Aviacijas ielā, Rīgā Atbildēt

  Daudzdzīvokļu māju kāpņu telpās RNP izkāruši paziņojumus, ka jau līdz š.g. 30.martam par itkā vektu mājas teritorijas uzkopšanu pēc ūdensvadu avārijas likvidēšanas katras no mājām, sākot ar nr.1 u.t.t., veikta šahtu(?) aizbēršana, un visiem iedzīvotājiem būšot jāmaksā par ‘melnzemes kārtu un zālāja sēšanu’. Īstenibā lielākajai daļai no šīm dzīvojamām mājām tām sen jau iedalītajos ‘funkcionāli nepieciešamajos zemes gabaslos’, par kuru nomu no nezināmiem zemes īpašniekiem iedzīvotājiem joprojām jāmaksā “dalītās nomas” nauda, tāda trases rakšana nemaz nav notikusi, vai arī bijusi kautkur lielā attālumā, Rīgas pilsētas RD pašas, vai citu īpašnieku platībās. Bet rīgas Namu parvaldnieks grib naudas daļu izkrāpt arī no dzīvokļu īpašniekiem ar izdomāto darba pierakstījumu un nedarīta darba pierakstījumu palīdzību. Kurš aizsargās no RD veiktiem likumpārkāpuma mēģinājuma? Varbūt – esošā RD opozīcija vismaz vēlēšanu kampaņā. Ei! – NA, Vienotōba, ZZS – auuū! – vai esat dzirdējuši par naudas zagļiem Rīgas izsaimniekotājiem ?

 2. Saskaņa “labs “saimnieks!? 1
  “Tādējādi 2014.-2015. gadā no uzņēmuma izkrāpti apmēram 150 tūkstoši eiro”- jā, jā, 2015 gadā bija priekšvēlēšanas?

  PENSIONĀRI – izkrāpti līdzekļi no TAVAS KABATAS. Rakstā teiktais, ka 150 000 izkrāpti no uzņēmuma, ir kļūda. Uzņēmums naudu iekasē no tavas kabatas un pārliek Ušakova vai viņa draugu kabatās.

 3. Mūsu mājai tika aprēķināta maksa kvītīs 0.39 santīmi no dzīvokļa kvm – kopā milzīga summa – par SNIEGA TĪRĪŠANU ar traktoru un izvešana. Mēs sūdzējāmies namu pārvaldei, protestējām, teicām, ka sniegu tīrījām paši ar rokām, dzīvokļu īpašnieki un sētniece, kad tika nodauzītas lāstekas no jumta. Pie tam . pierakstīts, ka tīrīja jumtu no sniega. Aplamības – tikai lāstekas nodauza un raksta jumta tīrīšana.
  Namu pārvalde skaidroja – prasiet Rīgas namu pārvaldniekam, viņi tā pierakstījuši, mēs neko nezinām.

  Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) ir izveidots kā izkrāpt naudu no tavas kabatas.

  Atver izdevumu un ienākumu tāmes – tajos ir lērums, par daudziem tūkstošiem pierakstīti “TUKŠIE” darbi, kurus nekad nedara. Kopā IZKRĀPJ NAUDU MILJONOS PA VISU RĪGU UN TO GAN JAU PIERAKSTA CAUR FIRMĀM UN NAUDU SADALA. .Zaga un zog visi, bet tik nekaunīgi nav bijis pirms Ušakova ēras. Pat PCTVL tā nezaga.

 4. Saulkrastos tā ir ierasta lieta, SIA Saulkrastu komunālserviss regulāri tā dara, piestāda rēķinu un viss, neinformē iedzīvotājus un arī nekad nav darbu nodošanas akts par padarīto. Reāli mājām arī nekādu apsaimniekošanu neveic. Tiesās nevar vinnēt, jo tās lemj par labu apsaimniekotājam.

 5. Soņa ukrainvalodīgā Atbildēt

  Diemžēl, tādu bezkaunību atļaujas vienīgi UŠAKOVA Rīgas dome. Savulaik mūsu mājai pierakstīja sniega izvešanau ar traktoru un jumta tīrīšanu. Mēs zinām, ko nozīmē jumta tīrīšana vun ko nozīmē āsteku nodauzīšana. Protesti bija izteikti un drudēts iesniegt policijai par krāpšanu, RNP nelikās ne zinis. Veselu gadu apr\e\kināja maksu katram dzīvoklim.

  Tas viss sīkums – paskaties izdevumu un ienākumu tāmēs – vismaz puse darbu ir pierakstīti un nauda nolaupīta. Tevi aplaupa dienas laikā, miljonus, pat Valsts kontrole to konstatēja un prokuratūra klusē.

  Tādu nekaunību nekad neatļābvās agrāk, pirms Ušakova. Balsojiet vien par “labāko saimnieku” Rīgā un maksāsiet, jums tīrīs kabatas unz nebēdu. Ir teiciens: svoloč, no svoj.

 6. Labrīt 🙂
  Tas notiek jau gadu gadiem, tāpēc mēs beidzot veiksmīgi nomainījām namu pārvaldnieku.

 7. Ta namu parvalde cakare iedzivotajus.Pasi uzliek sev alga astronomiskas summas.Laiks butu atteikties no si pakalpojuma,un pasiem maksat pa taisno.

Draugiem Facebook Twitter Google+