Latvijā
Novados

Iedzīvotājiem bažas par Ventspils tirdzniecības centra “Tobāgo” drošību0

Kadrs no video

Par Ventspilī esošo tirdzniecības centru “Tobāgo” iedzīvotāji pie raidījuma “Bez Tabu” vērsušies vairākkārt. Iemesls tam ir veikalā notiekošie remontdarbi, kuri norisinās paralēli veikala darbībai. Tirdzniecības centra grīdu klāj lentes ar pārvietošanās ierobežojumiem, un pavisam redzamas ir flīžu un linoleja “atlēkšana” no grīdas virsmas, radot bažas par ēkas drošību.

“Veikalā ir ieplaisājusi grīda praktiski visā teritorijā. Kedas ķeras aiz flīzēm, kuras ir atlēkušas vaļā. Vai šī būve ir droša,” raksta iedzīvotāji. Pārdevējas taisnojas, – veikalā uzturēties esot droši. Taču jautājumos par remontdarbiem ir atturīgas un klusē – stāstīt pat situāciju neesot atļauts.

Tirdzniecības centra “Tobāgo” pārstāvis Gatis Gulbis skaidro, ka telpās tiek veikti remontdarbi, kuru laikā tiek izlīdzināta ēkas grīda, neskarot pašas ēkas konstrukcijas.
Remontdarbiem tiekot izmantota sertificēta un augsti novērtēta “Uretek” tehnoloģija, kas sniedz iespēju grīdas izlīdzināšanas darbus veikt, neaizskarot ēkas konstrukcijas un neuzlaužot grīdu. Tāpēc veikalu neesot pamats slēgt ciet, jo darbi norisinās nakts stundās, pēc iespējas mazāk apgrūtinot darbiniekus un pircējus.

Arī būvniecības valsts kontroles birojs ir saņēmis ziņas par it kā nedrošo būvi. Biroja pārstāvji veikuši ārkārtas izmeklēšanu, kā rezultātā ir slēdziens par telpu drošumu.
“Šīs pārbaudes laikā bīstamība ēkā nav konstatēta.”

LA.lv